Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Aria II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych (szczególnie zależy mi na wymiarach pomieszczeń i okien) dotyczących tego projektu.

Proszę też podać jaka jest wysokość od której jest liczona powierzchnia pomieszczeń na poddaszu.

Mój adres mailowy: mazurkiewicz-a@wp.pl

Pozdrawiam Aneta

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam , wybudowałem chyba jako pierwszy ten dom w wersji z garażem jednostanowiskowym. Mogę podeslac kompletny kosztorys do stanu deweloperskiego oraz zdjęcia. Zapraszam Szewczak.mrc@gmail.com

 witam, czy mógłby Pan podesłać kosztorys i zdjęcia na adres: brytekjustyna@gmail.com ?

bardzi dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Agnieszka

Witam, chciałbym zapytać - czy jest ktoś, kto rozpoczął budowę tego domu, z kim można byłoby porozmawiać bardziej od strony praktycznej?  

my rozpoczęliśmy budowę ale jesteśmy na etapie fundamentów na wiosnę ruszamy z murami (małopolska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie, również proszę o przesłanie szczegółowego kosztorysu wraz z szczegółowymi rysunkami z wymiarami pomieszczeń z wyznaczeniem skosów dachu. na adres bednarekmarcin91@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Dominik

Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z kosztorysem na adres: ela_7@onet.eu pozdrawiam
  Dzień dobry, Materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Witamczy ja także moglbym prosić o przesłanie rysunkow szczegółowych na dominik.leszko@gmail.com ?Poza tym czy jest możliwość zrobienia tego projektu ale bez garażu i pomieszczenia gospodarczego a pomieszczenie gospodarcze umiescic w tym malym pokoju 9,9m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ja także moglbym prosić o przesłanie rysunkow szczegółowych na dominik.leszko@gmail.com ? Poza tym czy jest możliwość zrobienia tego projektu ale bez garażu i pomieszczenia gospodarczego a pomieszczenie gospodarcze umiescic w tym malym pokoju 9,9m?

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Zaproponowane zmiany technicznie możliwe są do zrealizowania. Można je nanieść na projekt na etapie jego adaptacji - nasza Pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na realizację zmian.
 
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mariusz z okolic Zamościa

Witam serdecznie- projekt w prawdzie doskonały na miarę naszych czasów nie ma sobie równych-gratuluję!. Od dwóch lat zachwycamy się tym projektem, a mimo to brak czasu - nadszedł wreszcie czas na realizację. Wobec tego mam kilka pytań?

1.- czy można wyrównać poziomy stropów ?.

2.- czy jest możliwość połączenia pok,dziennego z pom. gospodarczym/garażem?. Ponieważ  z pom.gosp. i garażu chcielibyśmy zrobić basen. 

3.-czy komin z pom,gosp, można przenieść do garażu w sam róg od strony pokoju ?. 

 -Można prosić o wymiary i rysunki szczegółowe na adres mariusz12312@onet.pl

  Z góry serdecznie dziękuję.

pozdrawiam serdecznie -Mariusz z okolic Zamościa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...