Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lidia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Bardzo proszę o przesłanie na maila kubryc-v@wp.pl orientacyjnego kosztorysu z podziałem na etapy budowy wraz z zestawieniem materiałowym oraz jeżeli to możliwe projekty instalacji kanalizacyjnej, elektrycznej?

dziękuję i pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

10 godzin temu, Gość Marek napisał:

Witam, Bardzo proszę o przesłanie na maila kubryc-v@wp.pl orientacyjnego kosztorysu z podziałem na etapy budowy wraz z zestawieniem materiałowym oraz jeżeli to możliwe projekty instalacji kanalizacyjnej, elektrycznej?

dziękuję i pozdrawiam Marek

Dzień dobry, w załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. Nie udostępniamy rysunków branżowych. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Gość Agnieszka
Dnia 29.04.2019 o 09:55, Gość Maverick napisał:

witam, moge prosić o podobne zestawienie kosztów i materiałów z podziałem na etapy? amazurkiewicz1@interia.pl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość
Dnia 10.10.2017 o 16:55, Gość Monika napisał:

 

Poproszę o adres mailowy. Dom spełnia nasze wszystkie oczekiwania ? Czas na etap wykończeniowy. Pozdrawiam.

Bardzo prosiłabym o zdjęcia na e-mail jesika.kubaczyk@interia.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Jesika

Dzień dobry. Jestem zainteresowana budową tego domu. Może jest ktoś posiadaczem i zechciałby podesłać kilka zdjęć domu? Z góry dziękuję. 

 

jesika.kubaczyk@interia.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Jesika
Dnia 19.11.2017 o 23:40, Gość Łukasz napisał:

 

 

Witam, 

Bardzo proszę o przesłanie zdjęć domu jeśli jest taka możliwość. 

jesika.kubaczyk@interia.pl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dzień dobry, proszę o przesłanie zestawienia materiałów na kammos1@o2.pl. Dodatkowo proszę o przesłanie cennika dodatkowych usług do projektu np. Kosztorysów, schematów instalacja (rekuperacja itd) oraz innych udostępnianych przez Państwa usług związanych z tym projektem. Jestem zainteresowany budowa domu w oparciu o ten projekt.

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Kamil napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie zestawienia materiałów na kammos1@o2.pl. Dodatkowo proszę o przesłanie cennika dodatkowych usług do projektu np. Kosztorysów, schematów instalacja (rekuperacja itd) oraz innych udostępnianych przez Państwa usług związanych z tym projektem. Jestem zainteresowany budowa domu w oparciu o ten projekt.

Pozdrawiam

Kamil

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. Za dodatkową opłatą dostępne są:

- PROJEKT SZCZEGÓŁOWY WENTYLACJI MECHANICZNEJ - 615 zł + koszty wysyłki

- TABLICA INFORMACYJNA - 45 zł + koszty wysyłki

- KOSZTORYS STANU WYKOŃCZONEGO - 305 zł + koszty wysyłki

- KOSZTORYS ŚLEPY STANU WYKOŃCZONEGO - 50 zł + koszty wysyłki

- KOSZTORYS STANU SUROWEGO - 74 zł + koszty wysyłki

- KOSZTORYS ŚLEPY STANU SUROWEGO - 25 zł + koszty wysyłki

Szczegółowe informacje: https://www.dobredomy.pl/informacje/co-zawiera-projekt-domu/

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Przeróbki

Witam ja również jestem bardzo zainteresowana projektem,mam dwa pytania,na dole chciałabym zrezygnować ze spiżarni na rzecz powiększenia łazienki, natomiast na górze zrezygnować z pralni na rzecz garderoby połączonej z pokojem 15,3,oraz wejście z owego pokoju do przedzielonej na pół łazienki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Przeróbki napisał:

Witam ja również jestem bardzo zainteresowana projektem,mam dwa pytania,na dole chciałabym zrezygnować ze spiżarni na rzecz powiększenia łazienki, natomiast na górze zrezygnować z pralni na rzecz garderoby połączonej z pokojem 15,3,oraz wejście z owego pokoju do przedzielonej na pół łazienki?

Dzień dobry,

tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...