Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lidia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Moje zmiany w projekcie to wysunięcie balkonu o 1m i zastosowanie takiej ramki, co da mi dodatkowy 1 m miejsca postojowego gdyż u mnie linia zabudowy to 5m (w ten sposób uzyskam 6m). Zmieniłem okno w łazience z balkonowego na takie jak w drugiej, przebudowa sypialni i garderoby (w taki sposób aby przejście do łazienki było przez garderobę). Zastanawiam się też nad dodaniem tylnego balkonu w lewej sypialni. Zmieniłem filary z kwadratowych na prostokątne 36cm x 70cm. Obecnie zastanawiam się nad kolorem okien i co za tym idzie całej elewacji. Okno w salonie z 1,7 na 2m - ponieważ zastosowane będą w tym rogu 2 okna HST. Co do projektów elewacji to sam je wykonałem ponieważ mam ogromny dylemat w jakim kierunku iść. Osobiście początkowo podobała mi się elewacja antracyt/popiele  natomiast żonie podobają się szare okna z przełamaniem koloru okleiny jasne drewno na elewacji.

 

 

Witam,

 

dziękuję za odpowiedzi :) Czy mogę prosić o wysłanie zdjęć elewacji w większej rozdzielczości na maila: krzysztof.jamroziak@gmail.com ? Też jestem na etapie zakupu i adaptacji projektu a Pana warianty elewacji są bardzo ciekawe, niestety nie posiadam takich zdolności aby tak ładnie wyrysować :) Z góry dziękuję i życzę powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Dom już wybudowany :-)

Witam,

Bardzo proszę o przesłanie zdjęć domu jeśli jest taka możliwość. Projekt nam również się spodobał i rozważamy jego zakup. Mail milenamaciak@WP.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Marzena

Witam, jestem zainteresowana projektem.

 

Chciałabym jednak:

1)aby na parterze zamiast samego wc była mała łazienka z prysznicem. Proszę zaproponować gdzie mogłabym takie rozwiązanie umieścić?

 

2)na piętrze powiększyć pralnię (kosztem pokoju po prawej), zrobić zamiast tylniego daszku nad salonem taras i wyjście z pralni na tenże. Czy to jest możliwe podczas adaptacji?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem.

 

Chciałabym jednak:

1)aby na parterze zamiast samego wc była mała łazienka z prysznicem. Proszę zaproponować gdzie mogłabym takie rozwiązanie umieścić?

 

2)na piętrze powiększyć pralnię (kosztem pokoju po prawej), zrobić zamiast tylniego daszku nad salonem taras i wyjście z pralni na tenże. Czy to jest możliwe podczas adaptacji?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Witam

Łazienkę na parterze można powiększyć kosztem pokoju.

Zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Piotr

Poproszę o adres mailowy. Dom spełnia nasze wszystkie oczekiwania :-) Czas na etap wykończeniowy. Pozdrawiam.

Dzień dobry, jestem również zainteresowany tym projektem, czy byłaby Pani uprzejma podesłać zdjęcia które wysyłała Pani dla portalu dobredomy.pl ? Na adres piotr.ciezak@go2.pl 

 

Czy istnieje możliwość uzyskać informację gdzie Państwo postawili ten domek, tak aby można było spojrzeć z zewnątrz jak wygląda już po wykończeniu?

 

Czy ekipa która budowała jest godna polecenia?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość sebastian

Witam, my jesteśmy w trakcie budowy, póki co, na etapie izolacji fundamentów. Pozdrawiam.

Witam

Bardzo mnie intetersuje ten projekt czy można jakiś kontakt do państwa w kwestii budowy i ogólnych wrażeń tego domku.513282829 lub bastek230@interia.pl prosze pozostawić kontakt oddzwonię jestem zainteresowany radami od państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebastian

Witam. Dom już wybudowany :-)

Witam

Można prosić o kontakt do pana /pani skoro domek juz wybudowany prosiłbym o kilka rad: bastek230@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dom już wybudowany :-)
Witam Można prosić o kontakt do pana /pani skoro domek juz wybudowany prosiłbym o kilka rad: bastek230@interia.pl

Witam:) I ja i ja:) ja tez poproszę o kontakt, rady i zdj aleksandra.ziora@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W dniu 22.10.2017 o 13:39, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry. Realizuję budowę domu LIDIA, chętnie wymienię się spostrzeżeniami z innymi osobami które już zbudowały lub budują ten dom. Postaram się sukcesywnie wprowadzać na moim blogu zdjecia i informacje. Mój blog: http://itsmd.mojabudowa.pl

 

Proszę o nowe informacje o budowie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Irmina

Witam

Bardzo spodobal nam się ten piękny dom i zastanawiamy się  nad zakupem projektu "Lidia" czy moglibysmy dostac parę zdjec domów juz wybudowanych z tym projektem? 

Proszę na maila yasminka89@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Irmina napisał:

Witam

Bardzo spodobal nam się ten piękny dom i zastanawiamy się  nad zakupem projektu "Lidia" czy moglibysmy dostac parę zdjec domów juz wybudowanych z tym projektem? 

Proszę na maila yasminka89@wp.pl

Dzień dobry,

Wszystkie zdjęcia z realizacji naszych projektów umieszczamy na naszej stronie internetowej w tym miejscu: 

https://www.dobredomy.pl/projekty/zdjecia-z-realizacji/sortuj-nazwa,rosnaco/

Niestety nikt jeszcze nie przekazał nam zdjęć z realizacji projektu Lidia.

Proszę jednak próbować pytać innych inwestorów tutaj, na forum, a może znajdzie się ktoś kto podzieli się dokumentacją fotograficzną ze swojej budowy.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Bardzo spodobal nam się ten piękny dom i zastanawiamy się  nad zakupem projektu "Lidia" czy moglibysmy dostac parę zdjec domów juz wybudowanych z tym projektem?  Proszę na maila yasminka89@wp.pl

Witam jestem w trakcie budowy mam nadzieje że to będzie fajny projekt w rzeczywistości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 15.11.2018 o 20:51, Gość Gruby napisał:
Witam Bardzo spodobal nam się ten piękny dom i zastanawiamy się  nad zakupem projektu "Lidia" czy moglibysmy dostac parę zdjec domów juz wybudowanych z tym projektem?  Proszę na maila yasminka89@wp.pl


Witam jestem w trakcie budowy mam nadzieje że to będzie fajny projekt w rzeczywistości

Na jakim etapie już Panstwo sa? Jak wysokie sa koszty postawienia stanu surowego zamknietego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam,

Bardzo proszę o przesłanie na maila dobry.dzien4321@gmail.com orientacyjnego kosztorysu z podziałem na etapy budowy wraz z zestawieniem materiałowym.

Pozdrawiam i dziękuję,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...