Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Elsa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanie czy w projekcie zostaly juz poprawione bledy projektowe?

Dzień dobry,

korygujemy i sprawdzamy na bieżąco dokumentacje techniczne naszych projektów. Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w tej sprawie z Działem Projektowym, tel. 71 532 04 44, mail: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Gość Łukasz Lewandowicz

Witam,

Chciałbym prosić o dokładniejsze wymiary budynku dla projektu Elsa. (Wysokość do górnej krawędzi elewacji frontowej) oraz przewidywane zapotrzebowanie w media. Informacje potrzebne do wniosku o warunki zabudowy.

Adres email Lewandowicz.lukasz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałbym prosić o dokładniejsze wymiary budynku dla projektu Elsa. (Wysokość do górnej krawędzi elewacji frontowej) oraz przewidywane zapotrzebowanie w media. Informacje potrzebne do wniosku o warunki zabudowy. Adres email Lewandowicz.lukasz@gmail.com

Witam

Proszę o bezpośredni kontakt z architektami: mailowy pod adresem info@dobredomy.pl bądź telefoniczny po numerem 71 352 04 44

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że nie jestem pierwszym, któremu Elsa wpadła w oko:) Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na maila urogol10@interia.eu, zamierzam zacząc na wiosnę, zimą papiery:) Pozdrawiam, Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że nie jestem pierwszym, któremu Elsa wpadła w oko:) Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na maila urogol10@interia.eu, zamierzam zacząc na wiosnę, zimą papiery:) Pozdrawiam, Karol

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Julita

witam, jestesm rowniez zainteresowana wycena okien do tego projektu, dom piekny :) czy moze ktos sie pochwalic budowa tego domku i przeslac jakies wskazowki ze zdjeciami i kosztorys? wszelkie info prosze przeslac na maila juliett777@wp.pl , dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

proszę o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego oraz kosztorysu na e-mail mutharg@gmail.com .

Dziękuję i pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Piotr

Witam BARDZO PODOBA MI SIĘ projekt Elsa, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków rzutów i przekrojów oraz kosztorysu jeżeli jest możliwość.
Jaka jest wysokość ściany kolanowej? Jeśli istnieje możliwość proszę o przesłanie zestawienia stolarki okiennej.
Mój adres email piotr.zdziech@gmail.com, zgóry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam BARDZO PODOBA MI SIĘ projekt Elsa, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków rzutów i przekrojów oraz kosztorysu jeżeli jest możliwość.

Jaka jest wysokość ściany kolanowej? Jeśli istnieje możliwość proszę o przesłanie zestawienia stolarki okiennej.

Mój adres email piotr.zdziech@gmail.com, zgóry dziękuje i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...