Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Elsa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzena

Witam, czy ktos już wyceniał może to trójkątne okno z frontowej elewacji? (aravat@wp.pl)
Proszę o podanie adresu to podeślę orientacyjną wycenę wszystkich okien
Czy również mogę prosić o wycenę okien na maila magiczne94@wp.pl
czy i ja mogę prosić o przesłanie wyceny okien ? paulina.koz88@gmail.com z góry dziekuje :)

Ja też poproszę o wycenę okien na adres marzenakepka@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, czy ktos już wyceniał może to trójkątne okno z frontowej elewacji? (aravat@wp.pl)
Proszę o podanie adresu to podeślę orientacyjną wycenę wszystkich okien
Czy również mogę prosić o wycenę okien na maila magiczne94@wp.pl
czy i ja mogę prosić o przesłanie wyceny okien ? paulina.koz88@gmail.com z góry dziekuje :)
Ja też poproszę o wycenę okien na adres marzenakepka@gmail.com

ja też poproszę o wycenę okien do tego projektu na maila pkrzewina@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Justyna

Witam, proszę o przesłanie materiałów szczegółowych dostępnych przed zakupem projektu (szczegółowe wymiary, kosztorys) na adres justys.bogiel@poczta.onet.pl

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek

Witam, proszę o przesłanie materiałów szczegółowych dostępnych przed zakupem projektu (szczegółowe wymiary, kosztorys) oraz wycenę okien na tomli@op.pl

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie materiałów szczegółowych dostępnych przed zakupem projektu (szczegółowe wymiary, kosztorys) oraz wycenę okien na tomli@op.pl Dziękuje i pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil

Witam, proszę o przesłanie materiałów szczegółowych dostępnych przed zakupem projektu (szczegółowe wymiary, kosztorys) oraz wycenę okien na netsky456@gmail.com Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Witam, czy w projekcie ELSA można zastosować ogrzewanie z kominka na opał typu drzewo oprócz np ogrzewania gazowego? Czy można w projekcie zastosować takie zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam. Czy mógłbym prosić o przesłanie bardziej szczegółowych rysunków i zestawienia materiałów dla projektu ELSA. Mój adres mailowy to lukaszbernatowski@gmail.com. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość gajewskamagda

Dzień dobry jestesmy zainteresowani tym projrktem czy mozemy prosic o wiecej danych i kosztorys szczegolowy z gory dziekuje tomaszpacanowski30@gmail.com
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam Chciałam prosić o przesłanie bardziej szczegółowych rysunków i zestawienia materiałów dla projektu ELSA oraz szczegółowego kosztorysu na podany adres mailowy: magdalenagajewska2@wp.plz góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...