Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Elsa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwia
2 godziny temu, Gość Kalina napisał: Dzień dobry, Bardzo proszę o szczegółowe rysunki na adres e-mail: kalina_dymacz@o2.pl
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

witam można prosić o kosztorys i rysunki ma emeil sylwia.gryczewska@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 220
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2 godziny temu, Gość sylwia napisał:
 


witam można prosić o kosztorys i rysunki ma emeil sylwia.gryczewska@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). 

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz
2 godziny temu, Gość sylwia napisał:
 
witam można prosić o kosztorys i rysunki ma emeil sylwia.gryczewska@wp.pl
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).  W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam.

Dzień dobry, Bardzo poproszę o dokumenty na adres hinz.bartosz@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mariusz Piróg
Witam, W dniu wczorajszym napisałem do Państwa, że potrzebuję rzutów w formacie DWG. Głównie chodzi mi o rzuty poddasza i parteru do zdobienia instalacji grzewczej. Chodzi o budynek ELSA w odbiciu lustrzanym. Z góry dziękuję. Mój email: mpirog15@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Mariusz Piróg napisał:

Witam, W dniu wczorajszym napisałem do Państwa, że potrzebuję rzutów w formacie DWG. Głównie chodzi mi o rzuty poddasza i parteru do zdobienia instalacji grzewczej. Chodzi o budynek ELSA w odbiciu lustrzanym. Z góry dziękuję. Mój email: mpirog15@gmail.com

Dzień dobry, nie udostępniamy rysunków w formacie dwg. Możemy przesłać rzuty w formacie jpg. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektami Elsa. Zaciekawiło mnie z czego wynika tak duża różnica w kwocie stanu wykończenia w Elsie i Elsie V.

Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy skośne okna stosowane w projekcie są to okna bardzo niestandardowe i trzeba się liczyć z dużymi kosztami?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Tomasz napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektami Elsa. Zaciekawiło mnie z czego wynika tak duża różnica w kwocie stanu wykończenia w Elsie i Elsie V.

Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć czy skośne okna stosowane w projekcie są to okna bardzo niestandardowe i trzeba się liczyć z dużymi kosztami?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Tomasz

Dzień dobry,

znaczna różnica w budowie wynika z okresu sporządzenia kosztorysu. W przypadku projektu Elsa kosztorys został sporządzony w II kwartale 2016 roku, a projekt Elsa V w 2019 roku.

W kwestii wyceny stolarki proszę o kontakt z producentami okien.

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Tomasz napisał:

A czy można prosić o informację jakie są aktualne koszty dla tych dwóch projektów?

Pozdrawiam

Tomasz

Dzień dobry, niestety nie jesteśmy w stanie aktualizować wszystkich kosztorysów na bieżąco. W pierwszej kolejności aktualizujemy kosztorysy zamówione przez naszych klientów.

Możemy udostępnić Panu zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego dla obu projektów celem porównania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dzień dobry,

proszę o podesłanie projektu domu, wyliczeń, zestawień materiałów, kosztorysu  itp. na adres mailowy marekkesek90@gmail.com

Z góry dziękuję pięknie!

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Elsa napisał:

Dzień dobry,

proszę o podesłanie projektu domu, wyliczeń, zestawień materiałów, kosztorysu  itp. na adres mailowy marekkesek90@gmail.com

Z góry dziękuję pięknie!

 

Pozdrawiam

Marek

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Gość Prosba o kosztorys

Dzień dobry, proszę o podesłanie projektu domu, wyliczeń, zestawień materiałów, kosztorysu  itp. na adres mailowy 22mrbaca@gmail.com

Z góry dziękuję pięknie!  

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Prosba o kosztorys napisał:

Dzień dobry, proszę o podesłanie projektu domu, wyliczeń, zestawień materiałów, kosztorysu  itp. na adres mailowy 22mrbaca@gmail.com

Z góry dziękuję pięknie!  

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...