Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bella III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Karolina

Dzień dobry,

czy mogłabym prosić o przesłanie szczegółowych informacji (kosztorys, wymiary pomieszczeń, itp.) na maila? Podaję maila: k.kulinska@yahoo.com.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mateusz

witam,podpinam sie do prosby i prosze o przesłanie kosztorysu Bella III wraz ze szczegółowymi wymiarami pomieszczeń na adres mateuszpiasecki1902@gmail.com    

czy jest ktos kto chcialby pochwalic sie domkiem na dolnymslasku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość emilia

witam,podpinam sie do prosby i prosze o przesłanie kosztorysu Bella III wraz ze szczegółowymi wymiarami pomieszczeń na adres mateuszpiasecki1902@gmail.com     czy jest ktos kto chcialby pochwalic sie domkiem na dolnymslasku? :)

Zapraszamy do małopolski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzychu

Witam, jestem zainteresowany projektem panstwa domku czy mógłbaym prosić o przesłanie kosztorysu domu Bella III oraz pozostalych materialow na adres krzychu1233@vp.pl czy istnieje mozliwosc zmiany konstrukcji dachu w postaci likwidacji wykuszu z tyłu domu Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu ‎21‎.‎07‎.‎2018 o 22:33, Gość Krzychu napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem panstwa domku czy mógłbaym prosić o przesłanie kosztorysu domu Bella III oraz pozostalych materialow na adres krzychu1233@vp.pl czy istnieje mozliwosc zmiany konstrukcji dachu w postaci likwidacji wykuszu z tyłu domu Pozdrawiam.

Witam.

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. 

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu korekty proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość machonis

Witam, czy mogę otrzymać kosztorys domu oraz pozostałe materiały na maila machonis.design@gmail.com?
Czy istnieje możliwość adaptacji drugiego pokoju na parterze? Posiadacie może Państwo zdjęcia z realizacji budowy u któregoś z klientów?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość machonis napisał:

Witam, czy mogę otrzymać kosztorys domu oraz pozostałe materiały na maila machonis.design@gmail.com?
Czy istnieje możliwość adaptacji drugiego pokoju na parterze? Posiadacie może Państwo zdjęcia z realizacji budowy u któregoś z klientów?

Pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Wszystkie zdjęcia z realizacji jakie otrzymujemy od klientów umieszczamy na stronie www.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam 

Mam pytanie w sprawie wentylacji, chodzi mi o główny komin w planie jest otwór dymny z jedną wentylacją i doklejony do niego pustak z 3 otworami. Jak zrobić otwory żeby wentylacja dobrze działała chodzi mi o samą górę komina???? i żeby wszystkie otwory były wykorzystane. Bo z tego co się orientuję to powietrze musi przechodzić z jednej i z drugiej strony otworu ??? a przeszkadza otwór dymny, prosiłbym o wytłumaczenie dziękuje.

PKW-1-Pustak-kominowy-dym-1-wentylacja-1.JPG

Pustak_wentylacyjny_Systemy_Kominowe_Niko_W3-923569-237257.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość MACIEK napisał:

Witam 

Mam pytanie w sprawie wentylacji, chodzi mi o główny komin w planie jest otwór dymny z jedną wentylacją i doklejony do niego pustak z 3 otworami. Jak zrobić otwory żeby wentylacja dobrze działała chodzi mi o samą górę komina???? i żeby wszystkie otwory były wykorzystane. Bo z tego co się orientuję to powietrze musi przechodzić z jednej i z drugiej strony otworu ??? a przeszkadza otwór dymny, prosiłbym o wytłumaczenie dziękuje.

PKW-1-Pustak-kominowy-dym-1-wentylacja-1.JPG

Pustak_wentylacyjny_Systemy_Kominowe_Niko_W3-923569-237257.jpg

Dzień dobry!

W takim wypadku stosuje się kominowe nasady wentylacyjne , które zapewniają odpowiedni przepływ powietrza.

Dostępne są na stronie: https://www.schiedel.com/pl/produkty/systemy-wentylacyjne/bryza/

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Asia napisał:

witam czy moge otrzymac kosztorys domu? czy istnieje mozliwosc zrobienia podpiwniczenia dla tego projektu? joanna.musialik3@wp.pl

Dzień dobry,
W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.
Można podpiwniczyć każdy dom, jeśli pozwalają na to warunki gruntowo-wodne na działce oraz zapisy Planu Miejscowego (ewentualnie decyzji o warunkach zabudowy).
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
Gość pytanie

Witam, proszę o wysłanie kosztorysu oraz wymiarów pomieszczeń na maila. Jeśli jest to możliwe to również chciałbym wiedzieć jak wyglądają pokoje na gorze ? Dokładnie chodzi mi o skosy. Jakie zmiany można wprowadzać w projekcie ? Ile cm ponad strop na poddaszu można się " podnieść" ? Proszę o odpowiedź na maila: karolinazoszak@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość pytanie napisał:

Witam, proszę o wysłanie kosztorysu oraz wymiarów pomieszczeń na maila. Jeśli jest to możliwe to również chciałbym wiedzieć jak wyglądają pokoje na gorze ? Dokładnie chodzi mi o skosy. Jakie zmiany można wprowadzać w projekcie ? Ile cm ponad strop na poddaszu można się " podnieść" ? Proszę o odpowiedź na maila: karolinazoszak@interia.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).
W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Można wprowadzać wszelkie zmiany do projektów katalogowych. Istotne jest, aby były zgodne z warunkami zabudowy na Pani działce oraz oczywiście z prawem budowlanym. Istnieją dwa warianty wprowadzenia zmian:
1) w naszej pracowni przed dokonaniem zakupu projektu. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.
2) po zakupie projektu, poprzez projektanta adaptującego. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...