Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bella III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwia

Witam, podoba mi sie ten pojekt! jestem zainteresowana kupnem.

Czy mogłabym prosić szczegółowe rysunki z dokładnymi wymiarami pokoi? adres sylwia66644@gmail.com

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Paulina

Witam. Jestem zainteresowana kupnem projektu.Czy mogłabym prosić o przesłanie na email informacji dotyczących wymiaru domu na fundamentach oraz rysunków i wymiarów pomieszczeń na adres

paulinaoleksy@poczta.onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarosław

Dzień dobry. Jestem zainteresowany kupnem projektu Bella III . Czy jest możliwość przesłania rzutów i przekrojów budynku oraz obrysu tego budynku? Bardzo bym prosił o przesłanie informacji na adres jarekbel@gmail.com. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem zainteresowany kupnem projektu Bella III . Czy jest możliwość przesłania rzutów i przekrojów budynku oraz obrysu tego budynku? Bardzo bym prosił o przesłanie informacji na adres jarekbel@gmail.com. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam interesujenie ten projekt związku z tym mam pytanie czy jest możliwość budowy tego dumu na płycie fundamentowej z kształtek styropiananowych i ścianach z itonga ??

Witam

Zmiany materiałów czy przeprojektowanie fundamentów (często zresztą konieczne w związku z dostosowaniem do lokalnych warunków gruntowych) w projektach gotowych to oczywiście zmiany dopuszczalne i należy je wprowadzać na etapie adaptacji projektu po konsultacji z architektem adaptującym oraz uprawnionym konstruktorem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Emilia

Witam, czy istnieje możliwość uzyskania informacji gdzie taki projekt jest wybudowany bądź obecnie w budowie? Poproszę też o dodatkowe informacje wraz z orientacyjnym kosztorysem na adres agnieszka.2101@wp.pl Z góry dziękuję, pozdrawiam

Witam my budujemy w Krakowie w tym momencie stan surowy otwarty czekamy na okna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

czy wie ktoś ile kosztuje stan surowy tego domu
Witam w tym momencie mamy stan surowy otwarty  Belli  i jest to koszt ok 190 000 zł

Dzień dobry - Emilio ja kupiłem ten projekt i będę go budował koło Tarnowa - czy mógłbym do Pani podjechać i zobaczyć Bellę na żywo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry,

Bardzo ładny domek, mamy w planach jego budowę. Chciałam się dowiedzieć jaką powierzchnię mają podłogi na poddaszu.

Dziękuję.

Dzień dobry,

na naszej stronie internetowej podajemy powierzchnie użytkowe poszczególnych pomieszczeń. Powierzchnia wewnętrzna całego poddasza wynosi: 132,28 m. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Emilia

Dzień dobry - Emilio ja kupiłem ten projekt i będę go budował koło Tarnowa - czy mógłbym do Pani podjechać i zobaczyć Bellę na żywo ?

Oczywiście zapraszamy do Krakowa

Proszę o kontakt meilowy

emi.sobek@vp.pl lub 511967594

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...