Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Carmen II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Rafał

Witam,

jakie ogrzewanie jest zastosowane w projekcie? I czy jest możliwość zakupu projektu z instalacją pomp ciepła i rekuperacji powietrza?

Proszę również o szczegóły projektu i rzuty na adres rst.czarnecki@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie ogrzewanie jest zastosowane w projekcie? I czy jest możliwość zakupu projektu z instalacją pomp ciepła i rekuperacji powietrza? Proszę również o szczegóły projektu i rzuty na adres rst.czarnecki@gmail.com

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy materiały pokazowe. W projekcie zastosowano instalację grzejnikową i kocioł gazowy. Projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją można zamówić odpłatnie:  https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-projekt-wentylacji-mechanicznej/

Zmianę ogrzewania na pompę ciepła najlepiej wprowadzić na etapie adaptacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Witam,

jakie ogrzewanie jest zastosowane w projekcie? I czy jest możliwość zakupu projektu z instalacją pomp ciepła i rekuperacji powietrza?

Proszę również o szczegóły projektu i rzuty na adres rst.czarnecki@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakie ogrzewanie jest zastosowane w projekcie? I czy jest możliwość zakupu projektu z instalacją pomp ciepła i rekuperacji powietrza? Proszę również o szczegóły projektu i rzuty na adres rst.czarnecki@gmail.com

Witam,

 

w projekcie zastosowano ogrzewanie gazowe. W przypadku jakiejkolwiek zmiany sposobu ogrzewania czy wentylacji, zmiany takie należy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Do projektu załączamy plan wentylacji mechanicznej, jednak w celu uzyskania dokładnego projektu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla wybranego projektu, jak również odpowiedniej pompy ciepła należy udać się do wybranego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam mogę prosić o szczegóły projektu i kosztorys na adres balcerzak.g@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan rysunki szczegółowe oraz zestawienia. Natomiast kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo odpłatne. Na stronie internetowej projektu znajduje się tabelka, gdzie przedstawione są koszty budowy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany budową domu CARMEN II ,zwracam się z prośbą o przesłanie rzutów pomieszczeń z wymiarami ścian  sadzę że salon na parterze jest za wąski , czy można ewentualnie  uwzględnić wykusz i czy nie popsuje bryły budynku.

Chciałbym zobaczyć budynek w rzeczywistości i w praktyce może Pan podpowie kto już pobudował taki dom w woj. lubelskim ewentualnie innych.

Czy istnieje możliwość poszerzenia garażu i kotłowni o 1 metr jak również przedłużenie tarasu do końca ściany narożnej.

Nie wiem jak w praktyce i czy nie straci projekt uroku bo chciałbym zadaszyć taras spierający się na dwóch słupach betonowych.

Proszę o przesłanie informacji na moje zapytania adres maila Robert.czechowski1@wp.pl z góry Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany budową domu CARMEN II ,zwracam się z prośbą o przesłanie rzutów pomieszczeń z wymiarami ścian  sadzę że salon na parterze jest za wąski , czy można ewentualnie  uwzględnić wykusz i czy nie popsuje bryły budynku.

Chciałbym zobaczyć budynek w rzeczywistości i w praktyce może Pan podpowie kto już pobudował taki dom w woj. lubelskim ewentualnie innych.

Czy istnieje możliwość poszerzenia garażu i kotłowni o 1 metr jak również przedłużenie tarasu do końca ściany narożnej.

Nie wiem jak w praktyce i czy nie straci projekt uroku bo chciałbym zadaszyć taras spierający się na dwóch słupach betonowych.

Proszę o przesłanie informacji na moje zapytania adres maila Robert.czechowski1@wp.pl z góry Dziękuję.

witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...