Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Carmen II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Projekt jest obłędny, kiedy będzie dostępny kosztorys? Proszę o podanie wymiarów domu.

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji dla domu Carmen II. Powinna ona być gotowa pod koniec stycznia 2015r. Wówczas będziemy mogli przesłać szczegółowe rysunki oraz zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia

Witam,

projekt również zwrócił moją uwagę, szczególnie parter ma świetne rozwiązanie.

Jeden z nielicznych projektów z garażem, gdzie toaleta na parterze ma okno!

Jak dla mnie o jeden pokój za mało na piętrze. Czy wkrótce pojawi się wariant z innym 

rozmieszczeniem pomieszczeń na górze?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

projekt również zwrócił moją uwagę, szczególnie parter ma świetne rozwiązanie.

Jeden z nielicznych projektów z garażem, gdzie toaleta na parterze ma okno!

Jak dla mnie o jeden pokój za mało na piętrze. Czy wkrótce pojawi się wariant z innym 

rozmieszczeniem pomieszczeń na górze?

 

Pozdrawiam

Witam

W najbliższym czasie nie przewidujemy kolejnej wersji domu Carmen II. Jest tylko dostępna prezentowana na stronie www wersja Carmen.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam

 

Projekt jest fantastyczny! Z zewnątrz dom naprawdę świetnie się prezentuje, parter świetny - choć chciałbym troszkę wydłużone pomieszczenie gospodarcze, by umiejscowić tam kotłownię na paliwo stałe... Podoba mi się taras nad garażem, a co do piętra ja też potrzebuję na górze 4 pokoi aby wygodnie rozlokować całą rodzinę. Może jednak powstanie wariant Carmen II z większą ilością sypialni na górze? :)

 

Pozdrawiam i gratuluję projektu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Projekt jest fantastyczny! Z zewnątrz dom naprawdę świetnie się prezentuje, parter świetny - choć chciałbym troszkę wydłużone pomieszczenie gospodarcze, by umiejscowić tam kotłownię na paliwo stałe... Podoba mi się taras nad garażem, a co do piętra ja też potrzebuję na górze 4 pokoi aby wygodnie rozlokować całą rodzinę. Może jednak powstanie wariant Carmen II z większą ilością sypialni na górze? :)

 

Pozdrawiam i gratuluję projektu!

Witam,

Dziękujemy za pozytywne opinie.

Ze względu na duże zainteresowanie projektem z większą ilością sypialni na poddaszu rozpatrujemy wprowadzenie do naszej oferty takiej wersji. Proszę o kontakt w tej sprawie za kilka tygodni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ten projekt jest przepiękny ! od razu zakochałam się w tym tarasie ! Układ parteru wydaje się niezwykle funkcjonalny. Bardzo mnie cieszy, że rozpatrujecie możliwość zmiany układy pomieszczeń na piętrze tak aby uzyskać dodatkowy pokój. Czekam więc na Carmen III, bo mam nadzieję, że jednak powstanie i to jak najszybciej. Nie chciałabym rezygnować z tego projektu na rzecz innego. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten projekt jest przepiękny ! od razu zakochałam się w tym tarasie ! Układ parteru wydaje się niezwykle funkcjonalny. Bardzo mnie cieszy, że rozpatrujecie możliwość zmiany układy pomieszczeń na piętrze tak aby uzyskać dodatkowy pokój. Czekam więc na Carmen III, bo mam nadzieję, że jednak powstanie i to jak najszybciej. Nie chciałabym rezygnować z tego projektu na rzecz innego. pozdrawiam

Witam

Wkrótce na stronie www, przy prezentacji projektu Carmen II, zamieścimy dodatkową propozycję rzutu poddasza ale z 4 pokojami. Proszę śledzić naszą stronę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Darek

Witam

Bardzo nam się spodobał ten projekt. Salon ustawny, duży garaż, przemyślane ciągi komunikacyjne, no i ten taras :)

 

Mam tylko jeden problem. Czy da się ten projekt dostosować do działki o szerokości 20m?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo nam się spodobał ten projekt. Salon ustawny, duży garaż, przemyślane ciągi komunikacyjne, no i ten taras :)

 

Mam tylko jeden problem. Czy da się ten projekt dostosować do działki o szerokości 20m?

 

Pozdrawiam

Witam

Dla działki o szerokości 20m rozwiązaniem jest projekt Carmen z jednostanowiskowym garażem. Chcąc zachować kształt i proporcje budynku nie ma możliwość pobudowania go z dwustanowiskowym garażem na 20 metrowej działce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest mozliwosc poszerzenia garazu?. Jaki jest orientacyjny koszt domu?

Witam

Garaż oczywiście można poszerzyć,najlepiej na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi zgodę na taką zmianę.

Co do kosztorysu - do końca tygodnia powinniśmy otrzymać opracowanie kosztorysowe dla domu Carmen II. Jak tylko będzie gotowe - umieścimy je na naszej stronie www przy prezentacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pozdrawiam

Witam czy jest możliwość zwężenia garażu na jedno stanowisko a przy okazji wydłużenia pomieszczenia gospodarczego .Oglądałem projekt carmen ale on mi nie odpowiada pod względem ustawieniem pomieszczeń (przechodząc z garażu do domu przechodzę przez pomieszczenie gospodarcze czego chcę uniknąć ) i pomniejszonej góry np jest tylko jedna łazienka ,bardzo interesuje mnie carmen II o zwężonym garażu i przedłużonym pomieszczeniu gospodarczym
Witam Odpowiedź podam w poniedziałek.   Pozdrawiam

WitamTakie zmiany są możliwe do wprowadzenia.Najlepiej wprowadzić je na projekt na etapie jego adaptacji do warunków lokalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin

--Witam ponownie .Projekt jest obłędny ,żona jest zachwycona nie chce innego domu ale prosiłbym jeszcze o rzuty z wymiarami pomieszczeń mój e-mail . www.cita.pl@wp.pl bardzo mnie cieszy to że można zwężyć garaż a wydłużyć kotłownie ,poza tym dom dla 4 osobowej rodziny w sam raz , pokój na dole dla teściowej która przyjeżdża w odwiedziny jest , salon zostaje wolny poza tym pomieszczenia gospodarcze typu (pralnia spiżarnia to super rozwiązania ) bo dom ma być piękny ale i też funkcjonalny .pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...