Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Carmen II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

--Witam ponownie .Projekt jest obłędny ,żona jest zachwycona nie chce innego domu ale prosiłbym jeszcze o rzuty z wymiarami pomieszczeń mój e-mail . www.cita.pl@wp.pl bardzo mnie cieszy to że można zwężyć garaż a wydłużyć kotłownie ,poza tym dom dla 4 osobowej rodziny w sam raz , pokój na dole dla teściowej która przyjeżdża w odwiedziny jest , salon zostaje wolny poza tym pomieszczenia gospodarcze typu (pralnia spiżarnia to super rozwiązania ) bo dom ma być piękny ale i też funkcjonalny .pozdro .

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Damian

Witam,

Projekt domu jest super. Żonie się bardzo podoba. Czy byłaby możliwość przesłania rzutów z wymiarami pomieszczeń i ewentualnie jakiś przekrój? Mój mail: dmctar@interia.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam

Czy mógłbym prosić o zwymiarowane rzuty domu na maila matkuz14@gmail.com oraz czy można zastosować zamiast bloczków silikatowych inny budulec ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Dzień Dobry

Jestem zdecydowany na projekt Carmen II z 4 pokojami na górze, jedynie co zmodyfikuję to porzeszę o ok. 50cm garaż i tym samym taras. Proszę o informację gdzie można w "realu" zobaczyć taki dom ?

lwojtan@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Jestem zdecydowany na projekt Carmen II z 4 pokojami na górze, jedynie co zmodyfikuję to porzeszę o ok. 50cm garaż i tym samym taras. Proszę o informację gdzie można w "realu" zobaczyć taki dom ?

lwojtan@wp.pl

Witam

Carmen II jest nowym projektem, dopiero została do niego opracowana dokumentacja. Nie znajdzie Pan więc jeszcze realizacji domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam Czy mógłbym prosić o zwymiarowane rzuty domu na maila matkuz14@gmail.com oraz czy można zastosować zamiast bloczków silikatowych inny budulec ? Pozdrawiam
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Tez poprosze takie rzuty biuro@dachy-zurek.pl Pozdrawiam Świetny projekt :) Mam nadzieje że uda mi się zacząć go realizowac w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Czy jest możliwość zmiany pokrycia dachowego na blachodachówke? Poprosiłbym również wykaz materiałów do wykonania pokrycia dachowego dachówką i jeżeli byłoby to możliwe blachodachówką na emaila roman988@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość zmiany pokrycia dachowego na blachodachówke? Poprosiłbym również wykaz materiałów do wykonania pokrycia dachowego dachówką i jeżeli byłoby to możliwe blachodachówką na emaila roman988@gmail.com

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - odpowiedź otrzyma Pan na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy nad garażem zamiast tarasu można zrobić strych?

Witam

Jest możliwość zamiany tarasu na strych jednak ta zmiana ingeruje w konstrukcję budynku i wymaga zgody od autora projektu (by uzyskać zgodę na zmiany proszę wysłać e-mail na adres biuro@dobredomy.pl z wyszczególnionymi zmianami, które chce Pan/Pani wprowadzić do projektu). Zgoda na zmiany w projekcie jest bezpłatna i otrzymuje się ją przy zakupie projektu lub na etapie adaptacji.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt adaptujący projekt gotowy lub architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...