Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Carmen II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy mogę prosić o przesłanie dokumentacji wraz z kosztorysem? Prosiłbym o wszystko co moga Państwo udostępnić. Jestem bardzo zainteresowany budową tego domu.  E-mail: paweljark88@gmail.com

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 285
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Gość Jarosław

Witam, jestem na etapie wyboru pomiędzy dwoma projektami, jednym z nich jest Carmen II. Czy ktoś z Państwa wybudował taki dom w obrębie 200 km od trójmiasta ? Jeżeli jest taka możliwość jestem bardzo zainteresowany zobaczenia na żywo wybudowanego już domu.

email: brzoskowski88@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Tomek

Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany budowa domu według tego projektu. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie wszelkiej dokumentacji która mogą Państwo udostępnić na tym etapie wraz z kosztorysem oczywiście. Mój adres: thomassd@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany budowa domu według tego projektu. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie wszelkiej dokumentacji która mogą Państwo udostępnić na tym etapie wraz z kosztorysem oczywiście. Mój adres: thomassd@wp.pl.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek

Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany budowa domu według tego projektu. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie wszelkiej dokumentacji która mogą Państwo udostępnić na tym etapie wraz z kosztorysem oczywiście. Mój adres: thomassd@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Gość Sławek

Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany budowa domu według tego projektu. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie wszelkiej dokumentacji która mogą Państwo udostępnić na tym etapie wraz z kosztorysem oczywiście. Mój adres: gorlesik@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany budowa domu według tego projektu. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie wszelkiej dokumentacji która mogą Państwo udostępnić na tym etapie wraz z kosztorysem oczywiście. Mój adres: gorlesik@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy pokazowe materiały. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robert

Witam serdecznie.

Jestem zainteresowany budową domu carmen II B czy jest możliwość zmniejszenia salonu ?. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie wszelkiej dokumentacji która mogą Państwo udostępnić, oraz czy można prosić o z wymiarowanie pomieszczeń wraz z garażem dwustanowiskowym.

Proszę o przelanie informacji na adres : oliv86@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany budową domu carmen II B czy jest możliwość zmniejszenia salonu ?. Uprzejmie proszę zatem o przesłanie wszelkiej dokumentacji która mogą Państwo udostępnić, oraz czy można prosić o z wymiarowanie pomieszczeń wraz z garażem dwustanowiskowym. Proszę o przelanie informacji na adres : oliv86@wp.pl

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Salon najprościej byłoby zmniejszyć likwidując jego część wysuniętą poza obrys ścian poddasza, przy wyjściu na taras.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

Jesteśmy zainteresowani wersją Carmen 2 B.

Bardzo proszę o przesłanie dokładnych rzutów, przekrojów i innych dostępnych do wglądu materiałów na adres marcoromano@tlen.pl. Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam,

idealny projekt! Tylko jednego nam brakuje - strychu nad garażem, rezygnując z okna w sypialni z garderobą. Proszę bardzo o przesłanie dostępnych materiałów (głównie przekroje z wymiarami oraz kosztorys) na e-mail: kamil@kgmoto.pl

 

Z góry bardzo dziękuję. 

 

p.s. jeśli posiadają Państwo zdjęcia domu w trakcie budowy - byłoby super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

idealny projekt! Tylko jednego nam brakuje - strychu nad garażem, rezygnując z okna w sypialni z garderobą. Proszę bardzo o przesłanie dostępnych materiałów (głównie przekroje z wymiarami oraz kosztorys) na e-mail: kamil@kgmoto.pl

 

Z góry bardzo dziękuję. 

 

p.s. jeśli posiadają Państwo zdjęcia domu w trakcie budowy - byłoby super :)

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...