Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arystoteles


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,

Czy jest możliwe aby na zadaszeniu z frontu dołożyć barierki, aby to był balkon (duże balkonowe okna wychodzą na zadaszenie)? Również z tyłu jest balkon ale czy można go powiększyć, żeby również wchodził w zadaszenie? Czy można dołożyć do projektu grill na tarasie?

Witam,

Czy masz jakieś dane odnośnie balkonów i grilla?? Może udało się to zrobić?

Wielkie dzięki za odpowiedź!!

 

Mój email: jerzy.nowak.10@wp.pl

 

Jurek Nowak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytania dotyczą projektu Arystoteles. Czy jest możliwość powiększenia balkonu z tyłu domu oraz zamontowanie nowego z przodu? Oprócz tego czy można zamontować grilla z tyłu budynku? i ostatnie to redukcja okien w dachu z sześciu do trzech?

Mój mail: jerzy.nowak.10@wp.pl

Pozdrawiam

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytania dotyczą projektu Arystoteles. Czy jest możliwość powiększenia balkonu z tyłu domu oraz zamontowanie nowego z przodu? Oprócz tego czy można zamontować grilla z tyłu budynku? i ostatnie to redukcja okien w dachu z sześciu do trzech?

Mój mail: jerzy.nowak.10@wp.pl

Pozdrawiam

Jurek

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Aldona

Na razie nie ma się czym chwalić :) Stan surowy zamknięty, zrobiony prąd, robi się wod-kan. Jak będzie w miarę to wszytko wyglądać to pewno prześlę zdjęcia do "działu" zdjęcia z realizacji :) Pozdrawiam

Dzień dobry. Czy ja również mogę się dołączyć do prośby o zdjęcia z realizacji domku? Mój adres alldona@op.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

A czy można prosić o fotki? kaes86@starplex.pl

 

Ten projekt mamy już prawie wybrany, czekamy na ostateczną decyzję o warunkach zabudowy i chcemy siadać do konkretnych zmian - bo kilka niestety będzie trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy: abdenagonet@gmail.com

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ezg1908

Czy ktoś budował już ten dom?
u mnie. obecnie stan surowy zamknięty.

Pani Izo z jakiego regionu Polski Pani jest, czy byłaby możliwość obejrzenia tego domu w rzeczywistości?Proszę o email - ezg1908@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy: ewasloka@o2.pl dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...