Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arystoteles


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, Czy dla konfiguracji z lustrzanym odbiciem dogodnym usytuowaniem budynku względem stron świata będzie umieszczenie wejścia od wschodu, a garażu od północy.

Witam

Wersja lustrzana projektu będzie dużo bardziej odpowiednia od wersji podstawowej dla działki z wjazdem od wschodu. Część dzienna (salon, jadalnia) będą bardzo dobrze doświetlone w godzinach południowych/popołudniowych, czyli wtedy, kiedy najwięcej czasu spędzamy w domu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Andrzej

Witam, projekt zakupiony. Dom zostanie wydłużony o 1,5 metra. Powiększy się salon z pustką, kuchnia, garaż oraz sypialnia. Zamiast tradycyjnych fundamentów będzie zastosowana plyta fundamentowa. Reszta zostaje tak jak w projekcie. Budowa ruszy w kwietniu 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Gość

Witam.

Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych

dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy: kr3jzii@gmail.com.

Pozdrawiam,

Krzysztof Szkamruk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Jestem zainteresowany zakupem tego projektu. Porównuje go z Telimeną (po ewentualnej adaptacji) Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy: prymasek@op.pl Z góry dziekuję. Telimenę już od Was otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany zakupem tego projektu. Porównuje go z Telimeną (po ewentualnej adaptacji) Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy: prymasek@op.pl Z góry dziekuję. Telimenę już od Was otrzymałem.

Witam
Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych rzutów i rysunków na adres gonia12@onet.eu. Mam pytanie dlaczego jest tak duża powierzchnia zabudowy tego domu czy podcienie przy wejściu i na tarasie od strony kuchni wliczają się w powierzchnie zabudowy. Czy jest możliwość zmniejszenia podcienia przy wejściu do domu? Czy można do projektować garaż dwustanowiskowy? Jak chciałabym wprowadzić takie zmiany i wykonać je u Państwa jaki jest okres oczekiwania? Powierzchnia zabudowy jaka dysponuje to 200m a zależy mi na garażu dwustanowiskowym. Proszę o szybka odpowiedz. Pozdrawiam Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o przesłanie rysunków szczegółowych rzutów i rysunków na adres gonia12@onet.eu. Mam pytanie dlaczego jest tak duża powierzchnia zabudowy tego domu czy podcienie przy wejściu i na tarasie od strony kuchni wliczają się w powierzchnie zabudowy. Czy jest możliwość zmniejszenia podcienia przy wejściu do domu? Czy można do projektować garaż dwustanowiskowy? Jak chciałabym wprowadzić takie zmiany i wykonać je u Państwa jaki jest okres oczekiwania? Powierzchnia zabudowy jaka dysponuje to 200m a zależy mi na garażu dwustanowiskowym. Proszę o szybka odpowiedz. Pozdrawiam Gosia

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Do powierzchni zabudowy wliczana jest powierzchnia zadaszeń, jeśli opierają się one na słupach konstrukcyjnych, tak jak w tym przypadku. Likwidując zadaszenie przy wejściu można zmniejszyć powierzchnię zabudowy o ok. 7,4m2 (osiągając ok. 180,6m2). Jeśli zdecydują się Państwo na poszerzenie garażu do dwustanowiskowego, powierzchnia zabudowy zwiększy się o ok. 19m2, jeśli wraz z poszerzeniem garażu poszerzy się zadaszenie tarasu, będzie to ok. 26,6m2. Można próbować zmniejszać o kilka metrów powierzchnię zabudowy poprzez zmniejszenie wysunięć zadaszeń.

Po więcej informacji na temat zmian w projekcie, czasu oczekiwania i indywidualną wycenę wprowadzenia zmian, zapraszam pod adresem e-mail: info@dobredomy.pl lub telefonicznie pod numerem 71 352 04 44.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy: radoslaw.dabski@wp.pl

Pozdrawiam

Radosław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...