Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arystoteles


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgosia

Dzień dobry, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy malgorzata.witaszek@budimpex.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Proszę podać maila to podeślę zdjęcia. Wg nas powiększenie garażu wyszło tylko na plus i nie tylko dla funkcjonalności garażu ale także dla proporcji domu. Pozdrawiam

Proszę rownież o przesłanie do mnie zdjeć z powiększonych garażem na 2-stanowiskowy. Jaka jest obecnie szerokość tego garażu. Z góry bardzo dziękuje. Mój e-mail rz-anna@o2.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Proszę podać maila to podeślę zdjęcia. Wg nas powiększenie garażu wyszło tylko na plus i nie tylko dla funkcjonalności garażu ale także dla proporcji domu. Pozdrawiam

Witam. Czy ja również mogę prosić o zdjęcia? ( mail:  anna_maleta@interia.pl ) Zastanawiamy się nad zakupem projektu i też chcemy powiększyć garaż na 2 stanowiska. Jak wrażenia ogóle? Nie wydaje się salon za mały? Wszelkie wskazówki i spostrzeżenia bardzo mile widziane :)

Z góry serdecznie dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Jestem zainteresowany projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy lukasz.malasinski@gmail.com

 

Czy można zrezygnować z garażu całkowicie? Czy można zmienić kąt pochylenia dachu? Planujemy stronę domy usytuować od strony wschodniej natomiast od strony północnej połączyć istniejąca zabudowę z domem dachem tak aby powstała zadaszona wona przestrzeń między istniejącą zabudową a domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i rysunków z dokładnymi wymiarami oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu ARYSTOTELES na adres mailowy lukasz.malasinski@gmail.com

 

Czy można zrezygnować z garażu całkowicie? Czy można zmienić kąt pochylenia dachu? Planujemy stronę domy usytuować od strony wschodniej natomiast od strony północnej połączyć istniejąca zabudowę z domem dachem tak aby powstała zadaszona wona przestrzeń między istniejącą zabudową a domem.

Witam,

rysunki przesłałam na podany adres. Zmiany są oczywiście możliwe i najlepiej wprowadzić je na etapie adaptacji. Na likwidację garażu potrzebna będzie nasza zgoda. Zmiana kąta nachylenia dachu do 5 stopni jest dopuszczalna w projekcie, natomiast zmiana powyżej 5 stopni będzie wymagała naszej zgody. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chciał nad salonem jednak nie mieć pustki, tylko zrobić sufit, a nad nim garderobę przy sypialni, to też potrzebuję Państwa zgody? Okno trójkątne bym zostawił, jednak byłoby ono przegrodzone stropem. No i te okno od garażu bym luksferami zapełnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chciał nad salonem jednak nie mieć pustki, tylko zrobić sufit, a nad nim garderobę przy sypialni, to też potrzebuję Państwa zgody? Okno trójkątne bym zostawił, jednak byłoby ono przegrodzone stropem. No i te okno od garażu bym luksferami zapełnił

Witam

Zmiana dotycząca przeprojektowania stropu będzie wymagała naszej dodatkowej zgody, na pozostałe zmiany jest standardowa zgoda w projekcie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących

Czy moge prosić o zdjęcia domu wydłużonego o 1,5 m oraz tego z garażem dwustanowiskowym? 

Czy zastanawiali się Państwo jak wygospodarować pralnie na górze na przeciwko łazienki? Da się w jakiś sposób powiększyć to pomieszczenie? Zastanawiałem się jeszcze nad dużym oknem dachowym nad salonem - realizował może ktoś z Państwa taką zmianę?  

Pozdrawiam

Paweł

kurzyn@poczta.fm

 

P.S. Za wszystkie zdjęcia oraz podpowiedzi z góry Państwu dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Proszę również o przesłanie szczegółowych rzutów, rysunków oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. projektu arystoteles. Moj adres andeande@o2.pl Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

Na wstępie chciałabym pogratulować bardzo dobrych projektów. Każdy z projektów posiada coś unikalnego. Jednak projektami, które ujęły mnie najbardziej są Arystoteles, Vidia, Westa i Ina. 

 

Z racji, iż nie potrafię zdecydować się na konkretny prosiłabym o przesłanie rzutów, rysunków szczegółowych i kosztorysu materiałów budowlanych każdego z nich na adres: izabelineczka@o2.pl. Może wymiary skłonią mnie do wyboru ostatecznego.

 

Równocześnie chciałabym zapytać o:

- czy powierzchnia podana na poddaszu jest liczona po podłodze? czy użytkowa?

- jakie są wysokości ścianki kolankowej w każdym z projektów?

-czy istnieje możliwość przerobienia dachu w projektach Arystoteles i Ina  na bezokapowy, coś na kształt Oliwiera?

- czy w projekcie Westa jest możliwość zmiany schodów na dwuzabiegowe?

- czy w projekcie Vidia konieczna jest ta "przerwa w zadaszonym tarasie', czy może on być zadaszony w całości?

 PS. Zdaję sobie sprawę, iż pytania nie dotyczą bezpośrednio projektu Arystoteles także proszę o ewentualne przesłanie odpowiedzi na e-mail.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam, Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Na wstępie chciałabym pogratulować bardzo dobrych projektów. Każdy z projektów posiada coś unikalnego. Jednak projektami, które ujęły mnie najbardziej są Arystoteles, Vidia, Westa i Ina. 

 

Z racji, iż nie potrafię zdecydować się na konkretny prosiłabym o przesłanie rzutów, rysunków szczegółowych i kosztorysu materiałów budowlanych każdego z nich na adres: izabelineczka@o2.pl. Może wymiary skłonią mnie do wyboru ostatecznego.

 

Równocześnie chciałabym zapytać o:

- czy powierzchnia podana na poddaszu jest liczona po podłodze? czy użytkowa?

- jakie są wysokości ścianki kolankowej w każdym z projektów?

-czy istnieje możliwość przerobienia dachu w projektach Arystoteles i Ina  na bezokapowy, coś na kształt Oliwiera?

- czy w projekcie Westa jest możliwość zmiany schodów na dwuzabiegowe?

- czy w projekcie Vidia konieczna jest ta "przerwa w zadaszonym tarasie', czy może on być zadaszony w całości?

 PS. Zdaję sobie sprawę, iż pytania nie dotyczą bezpośrednio projektu Arystoteles także proszę o ewentualne przesłanie odpowiedzi na e-mail.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam, Iza

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Jestem zainteresowany dwoma projektami - Arystoteles w lustrzanym odbiciu z powiększonym garażem do dwóch stanowisk i Artemis II. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, rysunków oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. ww projektów.

Dziękuję ipozdrawiam

Piotr

peiem85@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Jestem zainteresowany dwoma projektami - Arystoteles w lustrzanym odbiciu z powiększonym garażem do dwóch stanowisk i Artemis II. Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, rysunków oraz kosztorysu materiałów budowlanych dot. ww projektów.

Dziękuję ipozdrawiam

Piotr

peiem85@gmail.com

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...