Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Blanka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Agnieszka

Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Czy mogę prosić o przesłanie ceny stanu surowego, stan deweloperski oraz wymiary poszczególnych pomieszczeń? Z góry dziękuje. E-mail: agnieszka.garda@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mariusz

Witam. Jestem również zainteresowany kupnem projektu podobnie jak inni proszę o przesłanie ceny stanu surowego, stan deweloperski oraz wymiary poszczególnych pomieszczeń?

archemia@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Witam, jestem zainteresowana tym projektem, tylko muszę dokonać kilku zmian, czy od Państwa otrzymam zmieniony przeze mnie projekt ??kasminda81@amorki.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana tym projektem, tylko muszę dokonać kilku zmian, czy od Państwa otrzymam zmieniony przeze mnie projekt ??kasminda81@amorki.pl

Witam

Zmiany na projekt można nanieść na dwa sposoby:

- zlecić naszym architektom - jest to usługa dodatkowo płatna; otrzymuje Pani wówczas już projekt z dokonanymi zmianami

- zlecić swojemu architektowi adaptującemu - wówczas z nim ustala Pani szczegóły i koszt wprowadzenia zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jadwiga

Witam.

Planuję kupić u Państwa projekt tego cudownego domu.Proszę o ceny stanu surowego,ceny stanu deweloperskiego oraz proszę o wymiary poszczegolnych pomieszczeń.Dom moich marzeń,który spełni w 100%moje oczekiwania.

jskrypczuk@gmail.com

 

Pozdrawiam

Jadwiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuję kupić u Państwa projekt tego cudownego domu.Proszę o ceny stanu surowego,ceny stanu deweloperskiego oraz proszę o wymiary poszczegolnych pomieszczeń.Dom moich marzeń,który spełni w 100%moje oczekiwania.

jskrypczuk@gmail.com

 

Pozdrawiam

Jadwiga

Witam

Cieszymy się bardzo, że projekt Blanka zyskał Pan uznanie.

Materiały do projektu prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monika K.

Jesteśmy zainteresowani Blanką. Czy istnieje możliwość powiększenia domu? Tak, żeby miał ok. 110-120 m2? Lub ewentualnie podwyższenia i zagospodarowania poddasza?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy zainteresowani Blanką. Czy istnieje możliwość powiększenia domu? Tak, żeby miał ok. 110-120 m2? Lub ewentualnie podwyższenia i zagospodarowania poddasza? Pozdrawiam,

Dzień dobry!

Tak, istnieje możliwość poszerzenia budynku, aby powierzchnia użytkowa była większa. W projekcie BLANKA jest możliwość wejścia na poddasze poprzez schody skladane w stropie. Przestrzeń ta ma wysokość od wykończenia posadzki do jętki 2,17m. Jeśli chcą Państwo aby poddasze było użytkowe należałoby podwyższyć ściankę kolankową lub/i zmienić kąt nachylenia dachu. Warto w takiej sytuacji przewidzieć miejsce na schody.

 

Pozdrawiam!   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Witam. Planuję kupić u Państwa projekt domu.Proszę o ceny stanu surowego,ceny stanu deweloperskiego oraz proszę o wymiary poszczegolnych pomieszczeń. Kasminda81@amorki Pozdrawiam kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Planuję kupić u Państwa projekt domu.Proszę o ceny stanu surowego,ceny stanu deweloperskiego oraz proszę o wymiary poszczegolnych pomieszczeń. Kasminda81@amorki Pozdrawiam kasia

Witam

 

Podany przez Pani adres mailowy jest niewłaściwy - taki otrzymuję komunikat. Proszę o podanie właściwego adresu.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mariusz

Witam

bardzo zainteresował mnie ten projekt - domek łady i zgrabny :) Bardzo proszę o przesłanie wymiarów pomieszczeń oraz jeżeli jest to możliwe to kosztorysu poszczególnych robót na adres mariuso77@outlook.com

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

bardzo zainteresował mnie ten projekt - domek łady i zgrabny :) Bardzo proszę o przesłanie wymiarów pomieszczeń oraz jeżeli jest to możliwe to kosztorysu poszczególnych robót na adres mariuso77@outlook.com

 

Pozdrawiam

Mariusz

Witam,

w  niedługim czasie prześlę rysunki szczegółowe oraz uproszczony kosztorys. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Daria

Witam. Planuję kupić u Państwa projekt domu. Proszę o ceny stanu surowego,ceny stanu deweloperskiego oraz proszę o wymiary poszczególnych pomieszczeń: dafne@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, również jestesmy zainteresowani państwa projektem. Prosimy o wysłanie szacunkowego kosztorysu oraz wymiarów pomieszczeń. Dziękujemy i pozdrawiamy :) ( akkulczynska@interia.pl )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...