Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Blanka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

7 minut temu, Gość julia napisał:

Dzień dobry, Proszę o przesłanie kosztorysu i dostępnych materiałów na adres mailowy: julia.sancewicz@gmail.com Dzięki:)

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
8 godzin temu, Gość Paweł napisał:

Witam czy jest możliwość budowy piwnicy w tym projekcie? Proszę przesłać rysunki szczegółowe dziękuję . pawel-luki100@wp.pl

Dzień dobry,

Istnieje możliwość doprojektowania podpiwniczenia.

Konieczne będzie przy tym jednak wygospodarowanie miejsca na schody co wiąże się z przeprojektowaniem rzutu parteru.

Rysunki zostały wysłane an podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem. Czy można zmienić fundamenty na płytę fundamentową z ogrzewaniem podłogowym zasilanym pompą ciepła powietrze-woda. Do tego zmiana stropu na drewniany, lub wiązary. Chciałbym też przenieść okno pokoju 9,3m z boku budynku na czoło. Czy takie zmiany są możliwe. piotr_kazimierski@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem. Czy można zmienić fundamenty na płytę fundamentową z ogrzewaniem podłogowym zasilanym pompą ciepła powietrze-woda. Do tego zmiana stropu na drewniany, lub wiązary. Chciałbym też przenieść okno pokoju 9,3m z boku budynku na czoło. Czy takie zmiany są możliwe. piotr_kazimierski@o2.pl

Dzień dobry, można wprowadzić takie zmiany do projektu, zalecamy to zrobić na etapie adaptacji. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
15 godzin temu, Gość Dorota napisał:

Dzień dobry, Proszę o przesłanie uproszczonego kosztorysu, dostępnych materiałów , wymiarów fundamentów, szczegółowych rysunków, na adres sadente@wp.pl Z góry dziękuję

Dzień dobry,

wszystkie dostępne bezpłatne materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
14 godzin temu, Gość Michał napisał:

Witam Ja również poproszę o przesłanie takiego kosztorysu. michal.ciosk@op.pl

Dzień dobry, kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Piotrekpp11

Witam bardzo zainteresował mnie ten projekt - Bardzo proszę o przesłanie  wszystkich darmowym dostępnych materiałów. Potrzebuje jak najwięcej informacji rysunków itp.

Chciałbym dodatkowo zmienić fundamenty na płyte fundamentową oraz zastosować wiązary. Czy dysponujecie projektem w takiej wersji.

Adres piotr_kazimierski@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Piotrekpp11 napisał:

Witam bardzo zainteresował mnie ten projekt - Bardzo proszę o przesłanie  wszystkich darmowym dostępnych materiałów. Potrzebuje jak najwięcej informacji rysunków itp.

Chciałbym dodatkowo zmienić fundamenty na płyte fundamentową oraz zastosować wiązary. Czy dysponujecie projektem w takiej wersji.

Adres piotr_kazimierski@o2.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

W załączniku przesyłam również projekt wiązarów dachowych. Zmianę fundamentów na płytę zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...