Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Benedykt II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w projekcie Benedykt II byłaby możliwość zaprojektowania schodów na poddasze, np. w garderobie lub części pomieszcz gosp. ewentualnie zmniejszając łazienkę? Interesuje mnie możliwość późniejszego zagospodarowania poddasza. Mój mail: herflik@poczta.fm

Witam

 

Odpowiedź prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam

Prosze o przeslanie rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałow na adres oslonypodwozia@interia.pl.Prosze także dołączyc odpowiedz na czesto powtarzjące sie w tym wątku pytanie dotyczące lokalizacji schodów na poddasze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o przeslanie rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałow na adres oslonypodwozia@interia.pl.Prosze także dołączyc odpowiedz na czesto powtarzjące sie w tym wątku pytanie dotyczące lokalizacji schodów na poddasze

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Gość Zdzislaw Wozniak
Mam problem z terminologia. Rozumiem, ze koszt "pod klucz" nie zawiera kosztow instalacji. Czy mozna znalezc firme ktora wybuduje taki lub podobny dom do stanu "do wprowadzenia" w przyzwoitym standarcie oraz ile to moze kosztowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Zdzislaw Wozniak napisał:

Mam problem z terminologia. Rozumiem, ze koszt "pod klucz" nie zawiera kosztow instalacji. Czy mozna znalezc firme ktora wybuduje taki lub podobny dom do stanu "do wprowadzenia" w przyzwoitym standarcie oraz ile to moze kosztowac?

Dzień dobry, nie współpracujemy z firmami, które budują domy i nie znamy kosztów z tym związanych. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Piotr Czaplewski
Witam , mam dwa pytania ; pierwsze - czy projekt przewiduje zmiane fundamentow na plyte fundamentowa np w systemie Legallit , drugie- czy jest możliwość zmiany stropu żelbetowego na konstrukcje lekka z drewna ?, jeśli tak czy wiaza się ztym dodatkowe koszta adaptacji projektu i w jakiej wysokosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Piotr Czaplewski napisał:

Witam , mam dwa pytania ; pierwsze - czy projekt przewiduje zmiane fundamentow na plyte fundamentowa np w systemie Legallit , drugie- czy jest możliwość zmiany stropu żelbetowego na konstrukcje lekka z drewna ?, jeśli tak czy wiaza się ztym dodatkowe koszta adaptacji projektu i w jakiej wysokosci

Dzień dobry,

zmiana sposobu posadowienia budynku jest możliwa na etapie adaptacji. Jest to część projektu która obligatoryjnie musi zostać poddana przeanalizowaniu i dostosowaniu do zastanych warunków gruntowych i klimatycznych.

Decyzje czy i ewentualnie jak zmienić projekt podejmie projektant adaptujący.

W projekcie przewidziano strop gęstożebrowy Teriva. Jedynie w centralnej części budynku strop żelbetowy. Na tym fragmencie jest to konieczne dla podparcia słupów więźby dachowej. Zmiana stropu w całości na drewniany nie będzie więc możliwa.

Koszty adaptacji projekt zawsze szacowane są indywidualnie . 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...