Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Benedykt II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

witam prosze o rysunki z wymiarami projektu benedykt 2 i zestawienie materiałów budowlanych potrzebnych do budowy na adres
Witam, proszę o padanie maila, na który mogę przesłać materiały. Pozdrawiam.

anwojda@op.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Patrycja

Witam, jestem na etapie kompletowania dokumentów do wniosku o Warunki zabudowy bardzo urzekł mnie projekt Benedykt II,  Dlatego prosiłabym o wysłanie rysunków z wymiarami dla tego projektu oraz jeśli jest taka możliwość wysłania zdjęć wybudowanego(bądź w trakcie budowy) domu na adres patrycjagodek@o2.pl, Chciałam zapytać również o schody na poddasze (któś już wcześniej zadawał to pytanie bardzo mnie to zastanawia gdzie byłoby najlepiej je usytuować) czy nie wymagałoby to powiększenia salonu z jadalnią i kuchnią? (ponieważ chcielibyśmy rownież wykorzystać poddasze w tym projekcie). Mam również pytanie odnoście czy istnieje taka możliwość aby przenieść kotłownie do garażu (gdzie tylne wejście, planujemy ogrzewanie na paliwo stałe) kosztem pomniejszenia lub powiększenia garażu natomiast z pomieszczenia gosp. zrobić np. pralnie z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na etapie kompletowania dokumentów do wniosku o Warunki zabudowy bardzo urzekł mnie projekt Benedykt II,  Dlatego prosiłabym o wysłanie rysunków z wymiarami dla tego projektu oraz jeśli jest taka możliwość wysłania zdjęć wybudowanego(bądź w trakcie budowy) domu na adres patrycjagodek@o2.pl, Chciałam zapytać również o schody na poddasze (któś już wcześniej zadawał to pytanie bardzo mnie to zastanawia gdzie byłoby najlepiej je usytuować) czy nie wymagałoby to powiększenia salonu z jadalnią i kuchnią? (ponieważ chcielibyśmy rownież wykorzystać poddasze w tym projekcie). Mam również pytanie odnoście czy istnieje taka możliwość aby przenieść kotłownie do garażu (gdzie tylne wejście, planujemy ogrzewanie na paliwo stałe) kosztem pomniejszenia lub powiększenia garażu natomiast z pomieszczenia gosp. zrobić np. pralnie z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam  :)

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Schody na poddasze najlepiej usytuować w miejscu pomieszczenia gospodarczego.

Jest możliwość przeniesienia kotłowni. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Ewelina

Witam, proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu Benedykt II na adres djsaper@o2.pl. Pozdrawiam

witam. Czy budujesz dom Benedykt 2 jeśli masz ochotę napis z na priv .tez mam zamiar wybudować ten dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...