Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Benedykt II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Czy jest możliwość kupienia projektu już z wprowadzonymi przez Państwa zmianami? Chciałabym wiedzieć czy można zrezygnować z pomieszczenia gospodarczego a w zamian za to zrobić kotłownię w takich samych m2 po czym kupić gotowy projekt z kotłownią.

Proszę o wysyłkę szczegółowych rysunków na adres anna.tarabasz.janowska25@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy jest możliwość kupienia projektu już z wprowadzonymi przez Państwa zmianami? Chciałabym wiedzieć czy można zrezygnować z pomieszczenia gospodarczego a w zamian za to zrobić kotłownię w takich samych m2 po czym kupić gotowy projekt z kotłownią. Proszę o wysyłkę szczegółowych rysunków na adres anna.tarabasz.janowska25@op.pl

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - na dniach proszę oczekiwać odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam jestem z Grudziądza, chciałabym skontaktować się z osobą, która buduje w okolicy dom Benedykt II . Pozdrawiam
Ja zaczynam na wiosnę ;) okolice Torunia. Pozdrawiam

Jestem z lubelszczyzny i juz pobudowałem, pozdrawiam, mój email rekap33@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z lubelszczyzny i juz pobudowałem, pozdrawiam, mój email rekap33@o2.pl

W imieniu pracowni Dobre Domy chciałam Pana zaprosić do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie fotograficznym. Wystarczy przysłać kilka zdjęć wybudowanego domu, jego wnętrz i można wygrać atrakcyjne nagrody.

Gorąco zachęcam – szczegóły konkursu znajdzie Pan tutaj: https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z lubelszczyzny i juz pobudowałem, pozdrawiam, mój email rekap33@o2.pl
W imieniu pracowni Dobre Domy chciałam Pana zaprosić do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie fotograficznym. Wystarczy przysłać kilka zdjęć wybudowanego domu, jego wnętrz i można wygrać atrakcyjne nagrody. Gorąco zachęcam – szczegóły konkursu znajdzie Pan tutaj: https://www.dobredomy.pl/news,konkurs-fotograficzny.html   Pozdrawiam

Wysłałam do Pana z lubelszczyzny emaila, jeśli mogę to poproszę o odpowiedź. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z naszymi architektami na adres mailowy info@dobredomy.pl Wówczas otrzyma Pan/Pani informację na temat możliwości wprowadzenia powyższych zmian.

 

Pozdrawiam

Witam[/size]

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.[/size]

[/size]

Pozdrawiam[/size]

Proszę o przesłanie rysunków technicznych z wymiarami tego projektu na dari2@poczta.onet.pl z góry dziękuję,

Ps. Czy posiadają może państwo projekt gdzie ściana od strony salonu jest rozszerzona i dodatkowo są schody na poddasze, które jest użytkowe? Jeśli tak również będę wdzięczny za przesłanie lub informację gdzie takie schody najkorzystniej usytuować Państwa zdaniem gdzie dodatkowo było by ok 24m2 użytkowej powierzchni na poddaszu, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie rysunków technicznych z wymiarami tego projektu na dari2@poczta.onet.pl z góry dziękuję,

Ps. Czy posiadają może państwo projekt gdzie ściana od strony salonu jest rozszerzona i dodatkowo są schody na poddasze, które jest użytkowe? Jeśli tak również będę wdzięczny za przesłanie lub informację gdzie takie schody najkorzystniej usytuować Państwa zdaniem gdzie dodatkowo było by ok 24m2 użytkowej powierzchni na poddaszu, pozdr.

Witam

Rysunki wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem zadaćidentyczne pytanie jak kolega Darek.

O schody na poddasze.

Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami oraz odpowiedzi na powyższe pytanie.

Dziękuję

 

kasprowicz.mk@gmail.com

Witam

Rysunki wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

WItam!

Na początku gratuluję Państwu udanego projektu, myślę, że zdecyduję się na niego.

Proszę o przesłanie rysunków technicznych z wymiarami tego projektu na adres: valdiiaga@poczta.fm
Dołączam się do pytania czy posiadają może państwo projekt gdzie ściana od strony salonu jest rozszerzona i dodatkowo są schody na poddasze. Gdzie takie schody najkorzystniej usytuować Państwa zdaniem gdzie dodatkowo było by ok 24m2 użytkowej powierzchni na poddaszu, pozdrawiam!

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

Na początku gratuluję Państwu udanego projektu, myślę, że zdecyduję się na niego.

Proszę o przesłanie rysunków technicznych z wymiarami tego projektu na adres: valdiiaga@poczta.fm

Dołączam się do pytania czy posiadają może państwo projekt gdzie ściana od strony salonu jest rozszerzona i dodatkowo są schody na poddasze. Gdzie takie schody najkorzystniej usytuować Państwa zdaniem gdzie dodatkowo było by ok 24m2 użytkowej powierzchni na poddaszu, pozdrawiam!

Waldek

Witam

Cieszymy się bardzo, że Benedykt II przypadł Panu do gustu. 

Prośbę o rysunki i wyjaśnienie tematu poddasza i schodów przesyłam do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...