Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Benedykt


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Interesowałaby mnie zmiana kotłowni na zamkniętą od środka (ściana zamiast drzwi) i umiejscowienie drzwi w miejscu okna od zewnątrz, żeby zrobić tam kotłownię na węgiel. Czy jest to możliwe?. Proszę o kontakt: smoqoo@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 434
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

WItam. Interesowałaby mnie zmiana kotłowni na zamkniętą od środka (ściana zamiast drzwi) i umiejscowienie drzwi w miejscu okna od zewnątrz, żeby zrobić tam kotłownię na węgiel. Czy jest to możliwe?. Proszę o kontakt: smoqoo@interia.pl

Witam

Zaproponowane zmiany można jak najbardziej nanieść na projekt, na etapie jego adaptacji. Nie wymagają one zgody naszej Pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy przy tym projekcie mozliwe by było zastosowanie dachu o kacie 25 stopni, likwidacji komina w salonie i na tarasie, oraz zmianie wejścia do kotłowni od strony podwórza a nie jak pierwotnie od strony holu. ponieważ w planie mam zamiar zastosować piec z podajnikiem a nie chciałbym aby ewentualny dym przedostawał się bezpośrednio do mieszkania. Oraz czy była by możliwość poszerzenia całego odmu od strony jadalni i kuchni o około metr aby część dzienna zyskała dodatkowo pare metrów kwadratowych więcej?

Witam

Kupując projekt Naszej pracowni dostaje Pan zgodę na zmiany m.in. kąta nachylenia dachu do 10% lub 5 stopni pod warunkiem dostosowania konstrukcyjnego i zachowania formy architektonicznej oraz zmiany lokalizacji, ilości i kształtu okien oraz drzwi, przy zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów. Możliwe jest więc umieszczenie wejścia do pomieszczenia gospodarczego od strony podwórza. W kwestii poszerzenia domu oraz likwidacji komina w salonie, również jest to możliwe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również bardzo proszę o wysłanie kosztorysu projektu wraz z materiałami na adres reszkaiza@gmail.com. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry, możemy wysłać zwymiarowane rysunki i ogólne zestawienie materiałów na podany adres. Koszty budowy podane są na stronie www, a pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W naszej ofercie sprzedażowej mamy kosztorys na stan surowy zamknięty oraz wykończony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również poproszę o wysłanie kosztorysu projektu wraz z materiałami na adres karolinapiorowska@wp.pl, dziekuję.

Dzień dobry, możemy wysłać zwymiarowane rysunki i ogólne zestawienie materiałów na podany adres. Koszty budowy podane są na stronie www, a pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W naszej ofercie sprzedażowej mamy kosztorys na stan surowy zamknięty oraz wykończony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Proszę o przesłanie kosztorysu projektu wraz z materiałami na adres czarna0aneta@wp.pl. Dziękuję

Dzień dobry, możemy wysłać zwymiarowane rysunki i ogólne zestawienie materiałów na podany adres. Koszty budowy podane są na stronie www, a pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W naszej ofercie sprzedażowej mamy kosztorys na stan surowy zamknięty oraz wykończony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można komin murowany do kominka można zamienić na rurę spalinowa stalowa ?

Dzień dobry, oczywiście można zastosować rurę spalinową ze stali nierdzewnej. Należy ją odpowiednio zabezpieczyć w miejscach najbardziej newralgicznych dla konstrukcji budynku (strop, więźba dachowa). Powinna się ona zaczynać na takiej wysokości, aby nikt się nie poparzył. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Prosze o przeslanie zwymiarowanego domu kosztorysow bezplatnych oraz ogolnego zestawienia materialow benedykta 99 m2 i czy sciany moga byc z porotermu o grubosci 24 cm i jaka to jest roznica miedzy bloczkami wapienno piaskowymi. Inprosze cos o stropie bo ja jestem laikiem i chce troche poczytacczy to drewniany czy inny. Na adres dtwardy@poczta.fm prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przeslanie zwymiarowanego domu kosztorysow bezplatnych oraz ogolnego zestawienia materialow benedykta 99 m2 i czy sciany moga byc z porotermu o grubosci 24 cm i jaka to jest roznica miedzy bloczkami wapienno piaskowymi. Inprosze cos o stropie bo ja jestem laikiem i chce troche poczytacczy to drewniany czy inny. Na adres dtwardy@poczta.fm prosze

Witam,

Odpowiedź została wysłana na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Dzień dobry, proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków i ogólne zestawienie materiałów na adres: tomekgr17@interia.pl Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...