Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Benedykt


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Gość Karolina

Dzień dobry, ja również proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków, zestawienia materiałów oraz kosztorys do projektu Benedykt na ades karolinamichalak@yahoo.co.uk

Dziękuję bardzo. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ja również proszę o przesłanie zwymiarowanych rysunków, zestawienia materiałów oraz kosztorys do projektu Benedykt na ades karolinamichalak@yahoo.co.uk

Dziękuję bardzo. pozdrawiam

Witam.

Rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów, zostały wysłane na podane adresy. Kosztorysy są dostępne za dodatkową opłatą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy byłaby możliwość zamiany pomieszczenia gospodarczego z dużą łazienka i tym samym uzyskanie tylko jednego komina ?

Witam, można wprowadzić taką zmianę, ale po pierwsze trzeba powiększyć komin w salonie o dodatkowy kanał spalinowy i wentylacyjny, po drugie trzeba mieć na uwadze to, że kanał od pieca ma średnicę 16cm i trzeba go doprowadzić do komina więc w salonie może to nie wyglądać ładnie, no i po trzecie trzeba pamiętać o wentylacji łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Krzysiek

Dzień dobry - jestem zainteresowany zakupem projektu domu benedykt- czy mogę prosić państwa o zwymiarowany rzut czy też rzuty tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres: maniana84@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również jestem mocno zainteresowany budowa domu według tego projektu czy mogą Państwo podesłać mi zwymiarowany rzut tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. mój email: pawelczykariel@wp.pl.

 

Pytanie mam o szacowane koszty budowy. Na ile kwoty wskazane przez Państwa są realne do utrzymania w trakcie budowy? Koszty na podstawie cen z usług/towarów z tego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również jestem mocno zainteresowany budowa domu według tego projektu czy mogą Państwo podesłać mi zwymiarowany rzut tego projektu i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. mój email: pawelczykariel@wp.pl. Pytanie mam o szacowane koszty budowy. Na ile kwoty wskazane przez Państwa są realne do utrzymania w trakcie budowy? Koszty na podstawie cen z usług/towarów z tego roku?

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

Prezentowane przez nas wyceny kosztorysowe przygotowywane są szczegółowo w oparciu o materiały i rozwiązania zawarte w dokumentacji projektowej. Jeśli chodzi o przedmiary, to uwzględniają one wszystkie niezbędne elementy do wybudowania domu. Na koszt wykonania niewątpliwie wpłyną ceny materiałów jakie Pan wybierze i ewentualne zmiany w dokumentacji. Wyceny dla domu Benedykt wykonane są w oparciu o cennik z I kwartału 2014r, aktualnie mogą one być nieznacznie wyższe.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, czy istnieje możliwość zaadoptowania piwnicy pod budynkiem? Posiadam działkę z dużym spadem na tył domu. Chciałbym pod częścią domu gdzie znajdują się pokoje, łazienka, garderoba, wiatrołap, hall zrobić jeden wielki garaż. Natomiast pod salonem i kuchnią cześć gospodarczą w związku z czym chciałbym przenieść kotłownię w część budynku pod salon lub kuchnię. Natomiast w miejscu aktualnego pomieszczenia gospodarczego zrobić łazienkę a w miejscu aktualnej łazienki zrobić w połowie klatkę schodową oraz małe pomieszczenie gospodarcze na drobiazgi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy istnieje możliwość zaadoptowania piwnicy pod budynkiem? Posiadam działkę z dużym spadem na tył domu. Chciałbym pod częścią domu gdzie znajdują się pokoje, łazienka, garderoba, wiatrołap, hall zrobić jeden wielki garaż. Natomiast pod salonem i kuchnią cześć gospodarczą w związku z czym chciałbym przenieść kotłownię w część budynku pod salon lub kuchnię. Natomiast w miejscu aktualnego pomieszczenia gospodarczego zrobić łazienkę a w miejscu aktualnej łazienki zrobić w połowie klatkę schodową oraz małe pomieszczenie gospodarcze na drobiazgi. 

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie na adres mailowy info@dobredomy.pl - nasi architekci przeanalizują możliwość wprowadzenia zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...