Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Benedykt


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, proszę o zestawienie kosztorysu wraz z materiałami na adres pawel_850@onet.eu

Mam też pytanie czy jest możliwość zmienienia ogrzewania na paliwo stałe np węgiel, brak komina na tarasie i kominka w domu ? dach z blacho dachówki a ściany z ytong energo 36,5 ? i czy te zmiany obniżą budowę czy podwyższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o zestawienie kosztorysu wraz z materiałami na adres pawel_850@onet.eu

Mam też pytanie czy jest możliwość zmienienia ogrzewania na paliwo stałe np węgiel, brak komina na tarasie i kominka w domu ? dach z blacho dachówki a ściany z ytong energo 36,5 ? i czy te zmiany obniżą budowę czy podwyższą.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Zaproponowane przez Pana zmiany technicznie możliwe są do zrealizowania - najlepiej na etapie adaptacji projektu.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co dostane gratis przy zamówieniu projektu benedykt(lustro)? Przy zamówieniu wyświetla się tylko gratis dziennik budowy.

Witam

Zamawiając projekt Benedykt otrzyma Pan gratis: schemat instalacji solarnej, schemat wentylacji mechanicznej, pakiet rozwiązań energooszczędnych,  charakterystykę energetyczna, zgodę na zmiany w projekcie, zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego, przesyłkę kurierem lub pocztą, teczkę na dokumenty, dziennik budowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafal54329

Witam czy dysponują państwo przykładowym planem zagospodarowania poddasza. Wybrałem państwa projekt i wkrótce go zakupie. Jeśli państwo mogli by mi udostępnić przykładowy plan poddasza. Podaje swój adres e mail Rafal54329@wp.pl. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy dysponują państwo przykładowym planem zagospodarowania poddasza. Wybrałem państwa projekt i wkrótce go zakupie. Jeśli państwo mogli by mi udostępnić przykładowy plan poddasza. Podaje swój adres e mail Rafal54329@wp.pl. Z góry dziękuje.

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - odpowiedź otrzyma Pan na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...