Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt Atreusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem bardzo zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały. Czy mogłabym prosić o przesłanie dodatkowych darmowych materiałów dotyczących tego projektu oraz kosztorysu? Chciałam się jeszcze zapytać czy można w tym projekcie zastosować ogrzewanie podłogowe? Z góry dziękuję. Mój adres e-mail: basia_g19@vp.pl

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

W domu oczywiście można zastosować ogrzewanie podłogowe – zmiany należy dokonać na etapie adaptacji projektu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Paulina

Dzień dobry,

zakupiliśmy wraz z narzeczonym projekt tego właśnie domu. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ spełnia nasze oczekiwania. Chciałabym zapytać, czy jest możliwość uzyskania od Państwa kosztorysu? Być może dysponują Państwo takowym. Będę niezmiernie wdzięczna za jakiekolwiek informację. Mój e-mail paula0105@o2.pl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zakupiliśmy wraz z narzeczonym projekt tego właśnie domu. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ spełnia nasze oczekiwania. Chciałabym zapytać, czy jest możliwość uzyskania od Państwa kosztorysu? Być może dysponują Państwo takowym. Będę niezmiernie wdzięczna za jakiekolwiek informację. Mój e-mail paula0105@o2.pl. Pozdrawiam.

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie udostępniamy ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego. 

Zestawienia podeślę na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry,

Jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Atreusz Mały 2 lub Atreusz Mały. Czy mógłbym prosić o przesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów, które pomogą nam podjąć ostateczną decyzję?

 

dan7777@o2.pl,

 

Dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Darek

Witam serdecznie

proszę o przesłanie  na maila ogólne zestawienie kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego oraz innych dodatkowych materiałów dotyczących projektu Atreusz mały (wysokość ściany kolankowej, wymiary pomieszczeń,  itd) Mój e-mail :grzybek090587@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

proszę o przesłanie  na maila ogólne zestawienie kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego oraz innych dodatkowych materiałów dotyczących projektu Atreusz mały (wysokość ściany kolankowej, wymiary pomieszczeń,  itd) Mój e-mail :grzybek090587@wp.pl

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Damian

Witam. Jestem zainteresowany projektem Atreusz Mały.

Proszę o bezpłatny kosztorys i rysunki. Interesuje mnie też wysokość ścian kolankowych. adres: drybowski@wp.pl.

Życząc miłego dnia , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Gość Magdalena

Witam. Jesteśmy zainteresowani projektem Atreusz Mały. Proszę o rysunki i kosztorys do stanu developerskiego na adres magdab.2905@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
Gość Marlena2330

Dzień dobry, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długość i wysokość ścian), wygląd i wymiary dokładne poddasza mnie interesują najbardziej. Kolejna sprawa to zmiany w projekcie: np częściowe podpiwniczenie i zmiany delikatne typu: zlikwidowanie garderoby w sypialni na górze, zlikwidowanie okien dachowych oraz np pozbycie się kominka na parterze. Czy takie zmiany wymagają pozwolenia od autora projektu? Jaki byłby ewentualny koszt takich zmian. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź na adres marlena.jurkiewicz787@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gość Marlena2330 napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długość i wysokość ścian), wygląd i wymiary dokładne poddasza mnie interesują najbardziej. Kolejna sprawa to zmiany w projekcie: np częściowe podpiwniczenie i zmiany delikatne typu: zlikwidowanie garderoby w sypialni na górze, zlikwidowanie okien dachowych oraz np pozbycie się kominka na parterze. Czy takie zmiany wymagają pozwolenia od autora projektu? Jaki byłby ewentualny koszt takich zmian. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź na adres marlena.jurkiewicz787@wp.pl

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.
Tak, można wprowadzić takie zmiany do projektu. Można podpiwniczyć każdy dom, jeśli pozwalają na to warunki gruntowo-wodne na działce oraz zapisy Planu Miejscowego (ewentualnie decyzji o warunkach zabudowy). Usługa wprowadzania zmian jest dodatkowo odpłatna. Po dokonaniu zakupu projektu, można ją zlecić lokalnemu projektantowi adaptującemu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Klaudia
Witam! Chciałbym się dowiedzieć jaka jest długość ścianki między pokojem dziennym a małym pokojem na parterze. Chodzi mi o ta ściankę gdzie znajduja się meble z telewizorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Klaudia napisał:

Witam! Chciałbym się dowiedzieć jaka jest długość ścianki między pokojem dziennym a małym pokojem na parterze. Chodzi mi o ta ściankę gdzie znajduja się meble z telewizorem

Dzień dobry, długość ściany do drzwi wynosi 270 cm, całość do schodów 384 cm. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Klaudia
1 godzinę temu, Gość Klaudia napisał: Witam! Chciałbym się dowiedzieć jaka jest długość ścianki między pokojem dziennym a małym pokojem na parterze. Chodzi mi o ta ściankę gdzie znajduja się meble z telewizorem
Dzień dobry, długość ściany do drzwi wynosi 270 cm, całość do schodów 384 cm. Pozdrawiam. 

Dałoby radę wejście(drzwi) do małego pokoju zrobić pod schodami? Zależało by mi na pełnej sciance w salonie bez drzwi, żeby ustawić tam duże meble.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Klaudia napisał:
Dzień dobry, długość ściany do drzwi wynosi 270 cm, całość do schodów 384 cm. Pozdrawiam. 


Dałoby radę wejście(drzwi) do małego pokoju zrobić pod schodami? Zależało by mi na pełnej sciance w salonie bez drzwi, żeby ustawić tam duże meble.

Dzień dobry, niestety pod schodami nie ma możliwości zrobienia drzwi ze względu na małą wysokość. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...