Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sebastian
Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem domu Nina, proszę o wysłanie dostępnych bezpłatnych materiałów tego projektu na sebastianburylo@interia.pl, interesuje mnie także lekka zmiana w projekcie, a mianowicie chodzi o zmianę z WC na łazienkę z prysznicem na parterze i powiększenie łazienki kosztem pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Sebastian napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem domu Nina, proszę o wysłanie dostępnych bezpłatnych materiałów tego projektu na sebastianburylo@interia.pl, interesuje mnie także lekka zmiana w projekcie, a mianowicie chodzi o zmianę z WC na łazienkę z prysznicem na parterze i powiększenie łazienki kosztem pokoju.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Opisane zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Monika
14 godzin temu, Gość Sebastian napisał: Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem domu Nina, proszę o wysłanie dostępnych bezpłatnych materiałów tego projektu na sebastianburylo@interia.pl, interesuje mnie także lekka zmiana w projekcie, a mianowicie chodzi o zmianę z WC na łazienkę z prysznicem na parterze i powiększenie łazienki kosztem pokoju.
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Opisane zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam

dzień dobry, interesuje mnie dokładnie taka sama zmiana w projekcie jak Pana Sebastiana - czyli zamiana wc na małą łazienkę z prysznicem. Proszę o wysłanie dostępnych bezpłatnych materiałów na adres monikarzepeckaa@gmail.com. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 11:11, Gość Monika napisał:
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Opisane zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam


dzień dobry, interesuje mnie dokładnie taka sama zmiana w projekcie jak Pana Sebastiana - czyli zamiana wc na małą łazienkę z prysznicem. Proszę o wysłanie dostępnych bezpłatnych materiałów na adres monikarzepeckaa@gmail.com. Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Albert

Dzień dobry. Czy na etapie adaptacji projektu możliwe jest zmiana garażu na dwustanowiskowy z wjazdem wzdłuż osi budynku, wydłużenie pomieszczenia gospodarczego a w jego części zrobienie małej łazienki połączonej z pokojem na dole? Czy zogoda na zmiany obejmie taki zakres? Jeśli można to poprosił bym rzuty z wymiarami w formacie .dwg na adres alqu@interia.pl. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Albert napisał:

Dzień dobry. Czy na etapie adaptacji projektu możliwe jest zmiana garażu na dwustanowiskowy z wjazdem wzdłuż osi budynku, wydłużenie pomieszczenia gospodarczego a w jego części zrobienie małej łazienki połączonej z pokojem na dole? Czy zogoda na zmiany obejmie taki zakres? Jeśli można to poprosił bym rzuty z wymiarami w formacie .dwg na adres alqu@interia.pl. Dziękuję.

Dzień dobry,

można wykonać te zmiany na etapie adaptacji. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany. Nie udostępniamy rysunków w formacie dwg. W załączniku przesyłam rysunki z dokumentacji w formacie jpg.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 7.11.2017 o 09:43, Dobre Domy napisał:

Witam

Czy wie ktoś ile metrów kwadratowych tynku wychodzi w tym projekcie, skosy mam z regipsa a ścianki u góry i na dole z pustaka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry, możemy przesłać Panu na maila tabelkę z zestawieniem powierzchni ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych do obliczenia metrów kwadratowych tynku. Powierzchnie podłóg (sufitów) znajdują się w projekcie.

Pozdrawiam.

Bardzo proszę o wysłanie tabelki na adres fiedortomasz@gmail.com

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Gość patryk

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem domu Nina, proszę o wysłanie dostępnych bezpłatnych materiałów tego projektu na adres 1991patryk@gmail.com. Z góry bardzo dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem, czy jest możliwość wysłania dostępnych  dodatkowych bezpłatnych  materiałów( np. zestawienie materiałów) na maila: barwis43@wp.pl

Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Bartosz napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem, czy jest możliwość wysłania dostępnych  dodatkowych bezpłatnych  materiałów( np. zestawienie materiałów) na maila: barwis43@wp.pl

Dziękuje 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...