Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Agnieszka

Witam, proszę o przesłanie bezpłatnych informacji dotyczących tego projektu na e-mail:ginter85@gmail.com. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek

Witam. Mam pytanie, czy możliwa jest zmiana w projekcie na piec na paliwo stałe oraz kominek z DGP wraz z instalacją. Jeśli to możliwe bardzo proszę o odpowiedź oraz jakiekolwiek informację na temat tego projektu na maila: bm.majoch@onet.pl Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy możliwa jest zmiana w projekcie na piec na paliwo stałe oraz kominek z DGP wraz z instalacją. Jeśli to możliwe bardzo proszę o odpowiedź oraz jakiekolwiek informację na temat tego projektu na maila: bm.majoch@onet.pl Z góry dziękuję

Witam

Zaproponowane zmiany technicznie możliwe są do zrealizowania - najlepiej na etapie adaptacji projektu.

Jutro prześlemy na podany adres mailowy komplet materiałów dla domu Malina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

hej kupilismy dzis wlasnie ten projekt mysle ze zaczniemy budowe w 2017 za rok,
czy ty juz zaczoles budowac domek Malina, czy masz moze jakies zdjecia lub kontakt kto go buduje bardzo byłabym wdzieczna. aga.s16@wp.pl

Cześć mam zamiar budować na wiosnę Malinę.Możesz przesłać mi zdjęcia z budowy i mniej więcej powiedzieć coś o kosztach jakie poniosłeś.Czy zastosowałeś jakieś zmiany w projekcie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Hubert

Dzień dobry

Proszę o przesłanie kosztorysu , zestawienia materiałów, zwymiarowanych rys. parteru i poddasza oraz przekrojów na adres h.benedyczak@gmail.com

Mam również pytanie, czy można zmodyfikować wejście do pomieszczenia gospodarczego tak, aby znajdowało się na ścianie przy hallu i otwierało się do środka(do pomieszczenia gospodarczego)?

PS

Jeśli jest ktoś, kto już zaczął budowę Maliny, lub najlepiej skończył, to serdecznie proszę o kontakt;-)

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Proszę o przesłanie kosztorysu , zestawienia materiałów, zwymiarowanych rys. parteru i poddasza oraz przekrojów na adres h.benedyczak@gmail.com

Mam również pytanie, czy można zmodyfikować wejście do pomieszczenia gospodarczego tak, aby znajdowało się na ścianie przy hallu i otwierało się do środka(do pomieszczenia gospodarczego)?

PS

Jeśli jest ktoś, kto już zaczął budowę Maliny, lub najlepiej skończył, to serdecznie proszę o kontakt;-)

Pozdrawiam

Hubert

Witam

Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Krystian

Dzień dobry Proszę o przesłanie kosztorysu , zestawienia materiałów, zwymiarowanych rys. parteru i poddasza oraz przekrojów na adres h.benedyczak@gmail.com Mam również pytanie, czy można zmodyfikować wejście do pomieszczenia gospodarczego tak, aby znajdowało się na ścianie przy hallu i otwierało się do środka(do pomieszczenia gospodarczego)? PS Jeśli jest ktoś, kto już zaczął budowę Maliny, lub najlepiej skończył, to serdecznie proszę o kontakt;-) Pozdrawiam Hubert
Witam Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.   Pozdrawiam

Witam przyłączam się do prośby : ibland23@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...