Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość

Witam naprawdę świetny projekt i idealny na moją działkę. Bardzo proszę o wszelkie dostępne bezpłatne informacje wraz z kosztami budowy najlepiej pod klucz na mmatek1@o2.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Aleksandra

Witam

Poprosze o wszelkie dostepne darmowe materialy na maila: aleksandra.lewicka@o2.pl

Mam tez kilka pytan;

1 Czy daloby rade powiekszyc minimalnie kuchnie np przesuwajac wejscie do domu kosztem pomieszczenia gospodarczego

2 Czy istnieje mozliwosc przeniesiania schodow w inne miejsce tak bby na dole byl salon z aneksem oraz pomieszczeniami ale bez dodatkoego pokoju

3 Czy jest mozliwsc doprojektowania garazu jedno a najlepiej dwu stanowiskowego o ile wowczas wzrosna koszta.

Z gory dziekuje i pozdrawiam

P.s Czy iest ktos kto buduje lub zbudowal i podzieliby sie rzeczywistymi kosztami???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poprosze o wszelkie dostepne darmowe materialy na maila: aleksandra.lewicka@o2.pl

Mam tez kilka pytan;

1 Czy daloby rade powiekszyc minimalnie kuchnie np przesuwajac wejscie do domu kosztem pomieszczenia gospodarczego

2 Czy istnieje mozliwosc przeniesiania schodow w inne miejsce tak bby na dole byl salon z aneksem oraz pomieszczeniami ale bez dodatkoego pokoju

3 Czy jest mozliwsc doprojektowania garazu jedno a najlepiej dwu stanowiskowego o ile wowczas wzrosna koszta.

Z gory dziekuje i pozdrawiam

P.s Czy iest ktos kto buduje lub zbudowal i podzieliby sie rzeczywistymi kosztami???

Witam

Zapytanie przekazane zostało do architektów - odpowiedź otrzyma Pani na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam obydwa projekty: Nina i Malina to najlepsze projekty w tym metrazu jakie widziałem.. Bardzo proszę o wszelkie dostępne bezpłatne informacje wraz z kosztami budowy najlepiej pod klucz na jakub.wesolowski@vip.onet.pl dla obydwu projektow jesli to mozliwe

 

I jeszcze pytanie

 

Czy da sie tak zmodyfikowac projekt MAlina,żeby

a) pomieszczenie gospodarcze (parter) przerobić na łazienke (drzwi naprzeciw pokoju) i mniejsze pomieszczenie gospodarcze (likwidacja wejscia od przedsionka i buc moze przesuniecie scianki przesionek/łazienka

B) W miejscu WC (parter) zrobic przejscie do garażu

c) dostawic garaz tak jak w projekcie NIna ( modyfikujac jednoczesnie system ogrzewania) - system ogrzeania kotłownia na paliwo stałe w bryle garażu

d) po dostawieniu garażu uzyc jego dachu jako tarasu ( jak w p rojekcie Nina)

e)zlikwidowac kominek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obydwa projekty: Nina i Malina to najlepsze projekty w tym metrazu jakie widziałem.. Bardzo proszę o wszelkie dostępne bezpłatne informacje wraz z kosztami budowy najlepiej pod klucz na jakub.wesolowski@vip.onet.pl dla obydwu projektow jesli to mozliwe I jeszcze pytanie Czy da sie tak zmodyfikowac projekt MAlina,żeby a) pomieszczenie gospodarcze (parter) przerobić na łazienke (drzwi naprzeciw pokoju) i mniejsze pomieszczenie gospodarcze (likwidacja wejscia od przedsionka i buc moze przesuniecie scianki przesionek/łazienka B) W miejscu WC (parter) zrobic przejscie do garażu c) dostawic garaz tak jak w projekcie NIna ( modyfikujac jednoczesnie system ogrzewania) - system ogrzeania kotłownia na paliwo stałe w bryle garażu d) po dostawieniu garażu uzyc jego dachu jako tarasu ( jak w p rojekcie Nina) e)zlikwidowac kominek pozdrawiam

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Łukasz

Witam. Bardzo mi się podoba ten projekt. Jeśli nie sprawi to żadnego problemu to bardzo prosiłbym o bezpłatne informacje wraz z kosztami budowy najlepiej pod klucz na e-maila lukasz1616@op.pl Serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kupiłem ostatnio projekt tego domu czy mógł bym prosić o kosztorys stanu wykończonego w wersji elektronicznej

który jest teraz w promocji za 0 zł . z góry dziękuje i pozdrawiam sormar@wp.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Czy mogłabym prosić o przesłanie zestawienia kosztorysowego oraz szczegółowych rysunków na adres: ginter85@gmail.com ? Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Weronika

Witam, proszę o przesłanie bezpłatnych informacji dotyczących tego projektu na e-mail: weronikaa424@gmail.com. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...