Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...
  • Odpowiedzi 590
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prosze o doprojektowanie garażu 1 stanowiskowego z dachem 30-45 st.

Witam

Projektem podobnym do projektu Malina, ale właśnie z garażem jest projekt Nina https://www.dobredomy.pl/projekt/nina . Do projektu Malina możemy oczywiście doprojektować garaż , ale na zasadzie podobnej do projektu Nina, czyli z płaskim dachem i tarasem. Jeśli będzie Pan zainteresowany - proszę o kontakt telefoniczny 71 352 04 42 bądź mailowy projekty@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się garaż z płaskim dachem,dlatego prosiłem o wersje z dachem dwuspadowym.

Witam ponownie

Niestety w najbliższym czasie nie przewidujemy powstania projektu Malina w wersji z garażem zadaszonym dachem dwuspadowym. Zachęcam do ewentualnych zmian w ramach adaptacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

 

czy istnieje możliwość dostosowania tego projektu do NF40 lub NF15? Czy robicie Państwo coś takiego?

 

pozdrawiam

Witam,

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40 lub NF15.

Potrzebne zmiany w projekcie proponujemy wprowadzić na etapie adaptacji projektu do warunków lokalnych.

Niektóre rozwiązania, zwłaszcza te dotyczące wyboru instalacji są w dużym stopniu zależne od warunków klimatycznych wynikających z lokalizacji.

Proszę zapoznać się z informacjami na naszej stronie internetowej:

 https://www.dobredomy.pl/informacje/projekt-z-doplata-nf40/ . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

WItam,korzystając z Państwa kalkulatora energetycznego widzę, że EP dla tego projektu wynosi 160 kWh/(m2 · rok). Wartość dopuszczalna wynosi zaś 120 kWh/(m2 · rok). Czy projekt po zakupie u Państwa będzie spełniał tę normę, czy trzeba dokonać adaptacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wszystkie nasze projekty spełniają aktualne wymogi, również te dotyczące energooszczędności.

Niestety niekiedy na naszej stronie zdarzają nam się błędy, za co przepraszamy.

Postaramy się jak najszybciej umieścić właściwą charakterystykę na naszej stronie.

 

Zapewniam przy tym, że proponowane w projekcie rozwiązania zapewniają wskaźnik EP poniżej 120 kWh/(m2 · rok).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy w kosztorysie cena instalacji jest wliczona do stanu wykonczonego? Ile wynosi scianka kolankowa?

Witam

Prezentowane przez nas wyceny kosztorysowe nie uwzględniają kosztu zakupu oraz montażu instalacji wewnątrz budynku. Szacunkowo można je przyjąć na poziomie 20% kosztorysu stanu wykończonego.

W domu Malina ścianka kolankowa wysoka jest na 127cm.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

Czy buduje ktoś dom w.g. projektu Malina?
Cześć, ja buduje dom wg tego projektu.

I jak to wygląda, jeśli chodzi o nakłady pieniężne? Faktycznie da się zamknąć w 200000zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelizarda

Czy buduje ktoś dom w.g. projektu Malina?
Cześć, ja buduje dom wg tego projektu.

Cześć mam zamiar budować na wiosnę Malinę.Możesz przesłać mi zdjęcia z budowy i mniej więcej powiedzieć coś o kosztach jakie poniosłeś.Czy zastosowałeś jakieś zmiany w projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

witam poproszę kosztorys budowy tego domku na 2015r

Witam

Kosztorys jaki posiadamy do projektu Malina jest wykonany oparciu o cennik z IV kwartału 2013r. Aktualnie firmy kosztorysowe pracują na cennikach z III kwartału 2014r- bardziej aktualnych cenników jeszcze nie ma. W odniesieniu do końcówki 2013r ceny nie uległy znacznej zmianie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy buduje ktoś dom w.g. projektu Malina?
Cześć, ja buduje dom wg tego projektu.
Marcin możesz odezwać się do mnie na maila patina321@gmail.com i opisać jak wygląda budowa tego domu? :)

Marcin, Patrycja możecie podzielić się informacjami odnośnie kosztów budowy ? Zastanawiamy się nad wyborem tego projektu.marcin.pawski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy buduje ktoś dom w.g. projektu Malina?
Cześć, ja buduje dom wg tego projektu.
Marcin możesz odezwać się do mnie na maila patina321@gmail.com i opisać jak wygląda budowa tego domu? :)
Marcin, Patrycja możecie podzielić się informacjami odnośnie kosztów budowy ? Zastanawiamy się nad wyborem tego projektu. marcin.pawski@gmail.com

Witam. Proszę o przesłanie kosztów budowy i jeżeli to możliwe foto z realizacji na maila drobiazgjakub@wp.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...