Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Dzień dobry, czy istnieje budowa tego domu w systemie szkieletowym ? Jaki byłby koszt budowy takiego domu ? wiola141@onet.eu

Witam. Dom typu MALINA zaprojektowany został w technologii tradycyjnej murowanej.

Zmiana technologii budowy na szkieletową jest możliwa w przypadku większości projektów.

W obecnych czasach budową domów w konstrukcji szkieletowej zajmują się wyspecjalizowane firmy, a stosowane przez nie rozwiązania różnią się miedzy sobą. Konieczne byłoby aby wybrana przez Państwa firma opracowała projekt zamienny konstrukcji domu.

Przed zakupem projektu warto udać się do takiej firmy, w celu skonsultowania wyboru i technicznych możliwości zmiany oraz oszacowania kosztów budowy.

Polecam kontakt z firmą Wolf Haus  http://www.wolfhaus.pl/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy istnieje możliwość dobudowy garażu 2 stanowiskowego?

Witam

Na etapie adaptacji projektu można do budynku doprojektować garaż - nasza Pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na realizację takiej zmiany. Proszę obejrzeć podobny projekt, ale z garażem - Nina https://www.dobredomy.pl/projekt/nina/ .

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo proszę o przesłanie kosztów związanych z budową na adres xxxdamian22@gmail.com

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Basia i Krzysiek

Witam Kupiłam projekt mam pytanie czy ktoś już wybudował domek ? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o informacje ile wyszedł cały koszt budowy i gdyby to nie problem to zdjęcia z salonu z kuchnią.

mój e-mail b.kunicka@onet.pl

 

JESZCZE jedno pytanie kto wymyślił rozwiązanie na dachu (drabinki podest itp. dla kominiarza) po prostu bez sens. Mamy ogromny problem ponieważ nie będziemy wpuszczać go przez okno w łazience nie wiem co z tym zrobić. Może Państwo mają jakiś pomysł. Mamy dwa kominy.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kupiłam projekt mam pytanie czy ktoś już wybudował domek ? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o informacje ile wyszedł cały koszt budowy i gdyby to nie problem to zdjęcia z salonu z kuchnią.

mój e-mail b.kunicka@onet.pl

 

JESZCZE jedno pytanie kto wymyślił rozwiązanie na dachu (drabinki podest itp. dla kominiarza) po prostu bez sens. Mamy ogromny problem ponieważ nie będziemy wpuszczać go przez okno w łazience nie wiem co z tym zrobić. Może Państwo mają jakiś pomysł. Mamy dwa kominy.

Dziękuję

Witam

Zapewnienie dostępu do kominów jest obowiązkowe, mówi o tym Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Zaprojektowane ławy oraz stopnie kominiarskie są elementami systemowymi.

Dostęp do kominów można zapewnić poprzez dodatkowy wyłaz dachowy, dostępny ze strychu, umiejscowiony jak najbliżej komina,

lub za pomocą stopni kominiarskich prowadzących od okapu do komina.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...