Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Basia&Krzysiek

Witam

Kupiłam projekt mam pytanie czy ktoś już wybudował domek ? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o informacje ile wyszedł cały koszt budowy i gdyby to nie problem to zdjęcia z salonu z kuchnią. Dziękuje i pozdrawiam

 

mój e-mail b.kunicka@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Edward

Dzień dobry. Jestem zainteresowany takim domkiem. Do lepszego rozeznania brakuje mi rzutów z wymiarami. Jakie instalacje są ujęte w tym projekcie (m.in. rekuperacja). Jaki koszt projektu dołączenia garażu do ściany pokoju i łazienki (po odbiciu lustrzanym). Bardzo proszę o przesłanie potrzebnych informacji dotyczących tego projektu na drawdem@wp.pl. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem zainteresowany takim domkiem. Do lepszego rozeznania brakuje mi rzutów z wymiarami. Jakie instalacje są ujęte w tym projekcie (m.in. rekuperacja). Jaki koszt projektu dołączenia garażu do ściany pokoju i łazienki (po odbiciu lustrzanym). Bardzo proszę o przesłanie potrzebnych informacji dotyczących tego projektu na drawdem@wp.pl. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również prosiłbym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały), mnie również interesowałby koszt dobudowy garażu + kotłownia na paliwo stałe w odbiciu lustrzanym, na piotrek.p2@gmail.com.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również prosiłbym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały), mnie również interesowałby koszt dobudowy garażu + kotłownia na paliwo stałe w odbiciu lustrzanym, na piotrek.p2@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Co do kosztu zmian w projekcie - proszę o kontakt bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

  1. Witam, prosiłabym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały), mnie również interesowałby koszt dobudowy garażu + kotłownia na paliwo stałe w odbiciu lustrzanym, na ppytlak.falkowska@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  1. Witam, prosiłabym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały), mnie również interesowałby koszt dobudowy garażu + kotłownia na paliwo stałe w odbiciu lustrzanym, na ppytlak.falkowska@gmail.com

 

Witam

Materiały prześlemy we wtorek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem projektu Malina lub Nina. Proszę o przesłanie wszelkich darmowych danych na temat tych projektów abym mógł sprawdzić jak wpasowują się w działkę i przeanalizował koszty budowy.

Chciałbym w domu mieć rekuperacje i ogrzewanie podłogowe elektryczne wobec tego czy jest możliwe aby już u Państwa w projekcie pominąć kominy wentylacyjne. Komin zostałby tylko ewentualnie jeden przy kominku.

 

Proszę dane przesłać na adres mailowy: brodus@o2.pl

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem projektu Malina lub Nina. Proszę o przesłanie wszelkich darmowych danych na temat tych projektów abym mógł sprawdzić jak wpasowują się w działkę i przeanalizował koszty budowy.

Chciałbym w domu mieć rekuperacje i ogrzewanie podłogowe elektryczne wobec tego czy jest możliwe aby już u Państwa w projekcie pominąć kominy wentylacyjne. Komin zostałby tylko ewentualnie jeden przy kominku.

 

Proszę dane przesłać na adres mailowy: brodus@o2.pl

 

Pozdrawiam

Paweł

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zmiany dotyczące likwidacji kominów najlepiej nanieść na dokumentację na etapie adaptacji projektu. Jeśli jednak zależy Panu, aby wykonali to nasi architekcie – proszę o kontakt mailowy pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zwracam się z prosbą o wysłanie zwymiarowanych rysunków projektu MALINA na adres gosia111213@onet.pl. 

Witam, Zwracam się z prosbą o wysłanie zwymiarowanych rysunków projektu MALINA na adres 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie zestawienia kosztów związanych z budową na adres kasia150582@tlen.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Natala

Witam Proszę o przesłanie zestawienia materiałów i kosztorysu na adres: nataliepoland@gmx.com. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam Proszę o przesłanie zestawienia materiałów i kosztorysu na adres simplyred2004@tlen.pl...bardzo dziekuje

Dzień dobry,

prześlę na wskazany adres zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. Natomiast kosztorysy są w naszej ofercie odpłatne i mamy ich cztery rodzaje. Zostały one opisane na stronie internetowej w zakładce "Sklep".

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...