Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz88
Witam, czy można otrzymać na email lukasz.szewczak88@wp.pl szczegółowe wymiary pomieszczeń w projekcie Bianka? Prosiłbym również o wszelkie materiały dotyczące kosztów budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Łukasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Łukasz88 napisał:

Witam, czy można otrzymać na email lukasz.szewczak88@wp.pl szczegółowe wymiary pomieszczeń w projekcie Bianka? Prosiłbym również o wszelkie materiały dotyczące kosztów budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Łukasz.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, czy można otrzymać na email bdzikotdawid@gmail.com szczegółowe wymiary pomieszczeń w projekcie Bianka? Prosiłbym również o wszelkie materiały dotyczące kosztów budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń. Jak również jeżeli państwo dysponują rzutem z wieksza kotłownia na paliwo stałe (pelet), interesowało by mnie tez przekształcić dach na dwuspadowy jak by państwo posiadało jakies rzut, czy wizualizacjie jak będzie to wyglądało bo jakos nie mogę sobie tego wyobrazic. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość DawidB napisał:

Witam, czy można otrzymać na email bdzikotdawid@gmail.com szczegółowe wymiary pomieszczeń w projekcie Bianka? Prosiłbym również o wszelkie materiały dotyczące kosztów budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń. Jak również jeżeli państwo dysponują rzutem z wieksza kotłownia na paliwo stałe (pelet), interesowało by mnie tez przekształcić dach na dwuspadowy jak by państwo posiadało jakies rzut, czy wizualizacjie jak będzie to wyglądało bo jakos nie mogę sobie tego wyobrazic. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Dawid

Dzień dobry,

Materiały, o które Pan prosi zostaną wysłane w dniu jutrzejszym.

Nie posiadamy rysunków ani wizualizacji projektu z opisanymi zmianami. Takie opracowanie może przygotować architekt, któremu zleci Pan wprowadzenie zmian w projekcie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

 

Jestem zainteresowany kupnem projektu. Jednakże przed tym uprzejmie proszę o udostępnienie szczegółowych wymiarów pomieszczeń w projekcie Bianka. Dodatkowo prosiłbym również o zestawienie materiałowe i kosztowe dotyczące budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń.

Dane proszę przesłać na adres jp.pakowscy@o2.pl

Dziękuję.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gość Piotr napisał:

Witam,

 

Jestem zainteresowany kupnem projektu. Jednakże przed tym uprzejmie proszę o udostępnienie szczegółowych wymiarów pomieszczeń w projekcie Bianka. Dodatkowo prosiłbym również o zestawienie materiałowe i kosztowe dotyczące budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń.

Dane proszę przesłać na adres jp.pakowscy@o2.pl

Dziękuję.

Pozdrawiam

Piotr

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam prosiłbym o zestawienie materiałowe i kosztowe dotyczące budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń i ich wymiary. Pozdrawiam Kamilwroblewski9@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość K.W napisał:

Witam prosiłbym o zestawienie materiałowe i kosztowe dotyczące budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń i ich wymiary. Pozdrawiam Kamilwroblewski9@gmail.com

Dzień dobry, rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów przesyłam w załączniku. Pełne kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomek
Witam, także rozważam zakup tego projektu. Uprzejmie proszę o przesłanie zestawienia materiałów. Byłbym również wdzięczny za charakterystykę energetyczną projektu. Adres e-mail: doffel@o2.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Tomek napisał:

Witam, także rozważam zakup tego projektu. Uprzejmie proszę o przesłanie zestawienia materiałów. Byłbym również wdzięczny za charakterystykę energetyczną projektu. Adres e-mail: doffel@o2.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

zestawienie materiałów zostało wysłane na podany adres.

Charakterystyka jest dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA.

Charakterystyki przygotowujemy w oparciu o wytyczne wynikające z przykładowej lokalizacji budowy we Wrocławiu, zakładamy też przykładową orientację ściany frontowej i instalację kotła gazowego. W przypadku zmiany jakiegokolwiek  z tych parametrów oraz materiałów użytych do budowy czy np. grubości ocieplenia, charakterystykę należy adaptować do nowych warunków.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Andrzej
Witam jestem zainteresowany kupnem tego projektu .. proszę o przesłanie możliwych danych pod poniższy adres. Z góry dziekuję. pozdrawiam job14@poczta.onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...