Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bianka


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
Gość Marcin

Dzień dobry,  prosiłbym o zestawienie materiałowe i kosztowe dotyczące budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń i ich wymiary. 

Dodatkowo mam pytania o:

* wersję projektu z wentylacja mechaniczną z rekuperacją - czy posiadacie Państwo w swojej ofercie?

* czy w wersji z prefabrykowaną więźbą i bez dodatkowego wylewania stropu betonowego możliwe jest wykorzystanie strychu jako pomieszczenia - składziku z wejściem przez schody strychowe np od garażu - taka dodatkowa przestrzeń np na narty latem

* czy jest możliwość aby to Państwa architekt wykonywał projekt adaptacyjny (jesteśmy stosunkowo niedaleko do Wrocławia)

Mój adres to marty_w@wp.pl

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry,  prosiłbym o zestawienie materiałowe i kosztowe dotyczące budowy, rysunki i rzuty wszystkich pomieszczeń i ich wymiary. 

Dodatkowo mam pytania o:

* wersję projektu z wentylacja mechaniczną z rekuperacją - czy posiadacie Państwo w swojej ofercie?

* czy w wersji z prefabrykowaną więźbą i bez dodatkowego wylewania stropu betonowego możliwe jest wykorzystanie strychu jako pomieszczenia - składziku z wejściem przez schody strychowe np od garażu - taka dodatkowa przestrzeń np na narty latem

* czy jest możliwość aby to Państwa architekt wykonywał projekt adaptacyjny (jesteśmy stosunkowo niedaleko do Wrocławia)

Mój adres to marty_w@wp.pl

Z góry dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Można dokupić projekt wentylacji mechanicznej w cenie 615 zł + koszt wysyłki. Możliwe jest wykorzystanie strychu i umiejscowienie schodów strychowych pomiędzy wiązarami. W sprawach adaptacji projektu proszę kierować się bezpośrednio do Pana Marcina Wowrzeczki:

tel. 888 187 688

e-mail: adaptacja@dobredomy.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry, czy mogę prosić o wysyłkę na mój adres email gluchowskamag@gmail.com, wszystkich bezpłatnych informacji dotyczących projektu Bianka, interesują mnie głównie: 

- Zestawienie kosztów budowy,

-Rzuty pomieszczeń z wymiarami.

Pozdrawiam,

Magda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Magda napisał:

Dzień dobry, czy mogę prosić o wysyłkę na mój adres email gluchowskamag@gmail.com, wszystkich bezpłatnych informacji dotyczących projektu Bianka, interesują mnie głównie: 

- Zestawienie kosztów budowy,

-Rzuty pomieszczeń z wymiarami.

Pozdrawiam,

Magda

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Skillow

Witam, ja również jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie informacji na temat zestawienia materiałów i rysunków szczegółowych projektu na lacik15@wp.pl
Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Skillow napisał:

Witam, ja również jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie informacji na temat zestawienia materiałów i rysunków szczegółowych projektu na lacik15@wp.pl
Z góry serdecznie dziękuję.

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Bianka, uprzejmie proszę o przesłanie materiałów i wszystkich bezpłatnych informacji na adres sylwiaa.ziolkiewicz@gmail.com. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 10 months later...
Gość Projekt Bianka

Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Bianka, uprzejmie proszę o przesłanie materiałów i wszystkich bezpłatnych informacji na adres: akademia.specjalisty@wp.pl. z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Projekt Bianka napisał:

Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Bianka, uprzejmie proszę o przesłanie materiałów i wszystkich bezpłatnych informacji na adres: akademia.specjalisty@wp.pl. z góry dziękuję. Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...