Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Julia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem, czy mógłbym prosić o przesłanie materiałów, zdjęć? Czy buduje ten dom ktoś w kujawsko pomorskim lub niedaleko jego? mail: robsson50@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budowę rozpoczęliśmy 21.03.2014 , na dzień dzisiejszy mamy stan surowy zamknięty, elektryka, hydraulika, sufity położone, 16 czerwca wchodzą tynkarze, planujemy się wprowadzić w październiku. Projekt domu w realu wygląda bardzo ładnie, jest parę rzeczy w projekcie które można by było poprawić, ale są to drobnostki.Pozdrawiamy wszystkich KonradEla

witam własnie chcemy  z żoną zakupić ten projekt czy na e-maila mogibyście napisać nam jaki był koszt budowy domu stanu surowego zamknietego, ile elektryka i hydraulika?czy można uzyskac parę zdjęć domu z zewnątrz oraz kuchnii? Moj adres email: maq-79@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odezwę się niebawem. Mail podany więc jest ok. Obecnie zamykam budynek i ocieplam go :) A wybór Julii jest oczywisty! :) Pozdrawiam.

Witam,

razem z żona planujemy zakup tego projektu.

 czy byłaby Pani tak uprzejma powiedzieć ile kosztował Panią stan surowy zamknięty tego domu

i czy dałoby radę wysłać parę fotek domu z  zewnątrz i wewnątrz?

mój e-mail: maq-79@o2.pl

Pozdrawiam

Marcin Makarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hubert

Miałem ten sam dylemat ale rozwiązałem go w bardzo prosty sposób. Wprowadziłem również kilka drobnych zmian jeśli chodzi o niektóre ścianki działowe, dom zyskał na tym bardzo wiele. Niebawem moja ekipa bierze się za dach :)

Witam Panie Krzysztofie, czy mógłby Pan przedstawić, jakie zmiany Pan wprowadził do tego projektu. Też planujemy budowę tego domu. Proszę o przesłanie zdjęć na adres hubertw87@vp.pl  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hubert

Witam, dom jest cudowny :) obecnie jesteśmy na etapie ocieplania także w przyszłym tygodniu mogę podesłać parę zdjęć :)

 

Witam, dom jest cudowny :) obecnie jesteśmy na etapie ocieplania także w przyszłym tygodniu mogę podesłać parę zdjęć :)

Witam Pani Sandro, czy mogłaby Pani przesłać kilka zdjęć z zewnątrz jak i ze środka domu na adres hubertw87@vp.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hubert

Ja całkowicie zlikwidowałem spiżanię, kuchnia jest teraz ogromna. Wprowadziłem jeszcze kilka drobnych zmian i teraz jest super :)

Witam. Czy mógłby Pan przesłać kilka zdjęć i opisać jakie zmiany pan wprowadził do projektu na adres hubertw87@vp.pl .Pozdrawaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Ja również prosiłabym o nadesłanie kilku fotek tego domu wewnatrz kuchni salonu i itd. z góry dziekuje. kasiab1983@interia.eu

Przychylam się do prośby o przesłanie zdjęć na adres hubertw87@vp.pl. POzdrawaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwona

Witam,

Ponawiam prośbę o zdjęcia wnętrza domu! Jeśli ktoś wybudował Julię proszę o wysłanie kilku zdjęć na adres iwonakaczkowska@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hubert

Witam. Planuję budowę domu Julia i mam prośbę do osób które już wybudowały dom o przesłanie na maila hubertw87@vp.pl zdjęć ze środka domu jak również podesłanie cennych rad co zmieniły w projekcie albo czego nie zmieniły a po wybudowaniu domu okazało się że dobrze byłoby wprowadzi jeszcze jakieś zmiany. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anna kloc

Witam, dom jest cudowny :) obecnie jesteśmy na etapie ocieplania także w przyszłym tygodniu mogę podesłać parę zdjęć :)
 
Witam, dom jest cudowny :) obecnie jesteśmy na etapie ocieplania także w przyszłym tygodniu mogę podesłać parę zdjęć :)
Witam Pani Sandro, czy mogłaby Pani przesłać kilka zdjęć z zewnątrz jak i ze środka domu na adres hubertw87@vp.pl. Pozdrawiam

Pani Sandro, czy mogłaby Pani przesłać kilka zdjęć z zewnątrz jak i ze środka domu na adres carro1@o2.pl. pozdrawiam :Anna Kloc Posiadam ten sam dom jesteśmy na etapie ogrzewania podłogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, dom jest cudowny :) obecnie jesteśmy na etapie ocieplania także w przyszłym tygodniu mogę podesłać parę zdjęć :)
 
Witam, dom jest cudowny :) obecnie jesteśmy na etapie ocieplania także w przyszłym tygodniu mogę podesłać parę zdjęć :)
Witam Pani Sandro, czy mogłaby Pani przesłać kilka zdjęć z zewnątrz jak i ze środka domu na adres hubertw87@vp.pl. Pozdrawiam
Pani Sandro, czy mogłaby Pani przesłać kilka zdjęć z zewnątrz jak i ze środka domu na adres carro1@o2.pl. pozdrawiam : Anna Kloc Posiadam ten sam dom jesteśmy na etapie ogrzewania podłogowego.

Witam, planuję budowę domu Julia czy mogłaby Pani wysłać kilka zdjęć na email g.ociepka31@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magdalena

Witam. Planuję również budowę domu Julia i mam prośbę do osób które już wybudowały dom o przesłanie na maila madziaaa3001@tlen.pl zdjęć z zewnątrz oraz ze środka domu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Magda

Witam,

Bardzo proszę o przesłanie zdjęć domu na żywo:)

Ponieważ dom bardzo nam się podoba ale zastanawiamy się jak wygląda rzeczywiście

Magagolab@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Lemon

Witam, czy ktoś buduje Julię w Małopolsce lub w woj. śląskim? Będę ogromnie wdzięczna za możliwość obejrzenia tego projektu w realu. Czy byłby ktoś tak miły i przesłał mi jakieś fotki domku na adres lemon13@vp.pl ? Serdecznie pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam serdecznie. Chcemy w tym roku kupić projekt tego domu i zacząć budowę. Jeśli ktoś ma zdjęcia ze swojej budowy poprosiłbym o przesłanie na maila Sawio20@op.pl. Np. Stan surowy. Chcemy nacieszyć oczy i zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości. Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karol

Witam serdecznie.

Jestem zainteresowany projektem wersja odbita w lustrze.

CZy istnieje możliwość otrzymania projektu domu wykonanego w technologii szkieletowej ze spadem dachu 30 stopni ?

Mój kontakt ins.facility@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany projektem wersja odbita w lustrze. CZy istnieje możliwość otrzymania projektu domu wykonanego w technologii szkieletowej ze spadem dachu 30 stopni ? Mój kontakt ins.facility@gmail.com Pozdrawiam

Witam

Każdy nasz projekt dostępny jest również w wersji odbicia lustrzanego.

Co do możliwości realizacji domu w technologii szkieletowej - proszę o kontakt w firmą Wolf Haus:

 

Grzegorz Niewitała

Doradca Klienta

 

 

Tel: +48 600 104 130

grzegorz.niewitala@wolfsystem.pl

www.wolfhaus.pl

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel w

Może pracownia pokusi się o projekt wnętrz? Miło byłoby zobaczyć salon z kuchnią w profesjonalnym wykonaniu ;-)

Jak widać na forum - zainteresowanie tym projektem stale rośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

tak jak pisałem wczesniej, planujemy ruszac z budową projektu Julia w kwietniu, BARDZO GORĄCA PROŚBA  do osób które już wybudowały domek  - o przesłanie kilku zdjęć wewnątrz domku na adres  piotrdubiel1@wp.pl

będę bardzo wdzięczny i służę pomocą innym.Pozdrawiam,Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pracownia pokusi się o projekt wnętrz? Miło byłoby zobaczyć salon z kuchnią w profesjonalnym wykonaniu ;-) Jak widać na forum - zainteresowanie tym projektem stale rośnie

Witam

Planujemy w najbliższym czasie opracowanie wnętrz dla domu Julia - w tym lub przyszłym tygodniu powinny być gotowe. Proszę śledzić naszą stronę www.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...