Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Julia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szanowny adminie, możne warto rozważyć możliwość dodawania fotek z realizacji projektu na niniejszym forum??

Witam

Każdy zalogowany użytkownik naszego forum może dodać zdjęcia do swojego wpisu, korzystając z przycisku "więcej opcji" - po jego naciśnięciu pojawia się możliwość dodawania zdjęć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Olu prosiłabym bardzo o dodanie zdjęć z budowy, jestem ciekawa jak dom wygląda w rzeczywistości bo rónież zastanawiam się na tym projektem. Mam równiez pytanie czy coś by pani na dzień dzisiejszy zmieniła w projekcie?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel i agata

Pani Olu prosiłabym bardzo o dodanie zdjęć z budowy, jestem ciekawa jak dom wygląda w rzeczywistości bo rónież zastanawiam się na tym projektem. Mam równiez pytanie czy coś by pani na dzień dzisiejszy zmieniła w projekcie?Pozdrawiam

Tak Pani Olu, prosimy o zdjecia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Olu prosiłabym bardzo o dodanie zdjęć z budowy, jestem ciekawa jak dom wygląda w rzeczywistości bo rónież zastanawiam się na tym projektem. Mam równiez pytanie czy coś by pani na dzień dzisiejszy zmieniła w projekcie?Pozdrawiam

Projekt jest idealny dla nas praktycznie pod każdym względem. Jedynie co zmieniliśmy, to zmniejszyliśmy okno w sypialni (z balkonowego na normalne) i zamurowaliśmy 1 okno w salonie ( takie wąskie pojedyncze, które jest na tej ścianie co okno od jadalni), ale tylko po to, żeby mieć 1 dużą wolną ścianę. Dom ma duużo okien :) Reszta została bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Witam, Projekt jak dla mnie idealny, tylko muszę wygospodarować miejsce na pralnie. I tu pytanie do osób, które budują/kupiły projekt: gdzie ją ewentualnie umieścić? pozdrawiam

Miałem ten sam dylemat ale rozwiązałem go w bardzo prosty sposób. Wprowadziłem również kilka drobnych zmian jeśli chodzi o niektóre ścianki działowe,dom zyskał na tym bardzo wiele. Niebawem moja ekipa bierze się za dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Projekt jak dla mnie idealny, tylko muszę wygospodarować miejsce na pralnie. I tu pytanie do osób, które budują/kupiły projekt: gdzie ją ewentualnie umieścić? pozdrawiam
Miałem ten sam dylemat ale rozwiązałem go w bardzo prosty sposób. Wprowadziłem również kilka drobnych zmian jeśli chodzi o niektóre ścianki działowe, dom zyskał na tym bardzo wiele. Niebawem moja ekipa bierze się za dach :)

Panie Krzyśku będę wdzięczna za podpowiedź jeśli chodzi o pralnie. Jakich zmian Pan dokonał? Myślę, że będą to dla budujących cenne rady.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Marlena

Miałem ten sam dylemat ale rozwiązałem go w bardzo prosty sposób. Wprowadziłem również kilka drobnych zmian jeśli chodzi o niektóre ścianki działowe, dom zyskał na tym bardzo wiele. Niebawem moja ekipa bierze się za dach :)

Witam Panie Krzysztofie, czy mógłby Pan przedstawić, jakie zmiany Pan wprowadził do tego projektu. Też planujemy budowę tego domu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat ale rozwiązałem go w bardzo prosty sposób. Wprowadziłem również kilka drobnych zmian jeśli chodzi o niektóre ścianki działowe, dom zyskał na tym bardzo wiele. Niebawem moja ekipa bierze się za dach :)
Witam Panie Krzysztofie, czy mógłby Pan przedstawić, jakie zmiany Pan wprowadził do tego projektu. Też planujemy budowę tego domu. Pozdrawiam

Witam,Marleno odezwij się do mnie na priv- kasia.andrzejak@wp.pl. Też planuję budowę i mam kilka pomysłów co do zmian- głównie chodzi o wygospodarowanie pralni.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

 

Czy ktoś z państwa wykorzystał strych na zaadaptowanie tam kilku pomieszczeń mieszkalnych, czy w ogóle w tym projekcie jest taka możliwość .. Dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...