Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Julia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, Mamy zamiar się budować chyba jak wszyscy którzy tu jesteśmy ;) Projekt ten spełnia najbardziej nasze oczekiwania po drobnych przeróbkach w porównaniu do innych. Czy jest ktoś kto buduje ten dom w woj.łódzkie lub śląskie? W sumie nawet jak gdzieś indziej jak będzie trzeba to się wybierzemy na wycieczkę :) Będę wdzięczna za odpowiedź a wtedy to już dalej mam nadzieję będzie kontakt na priv. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To jaki bedzie koszt stanu surowego zamknietego (bez garazu)

Witam,

W naszej ofercie nie ma projektu Julia bez garażu dlatego nie mamy też opracowaniego kosztorysu do takiej wersji.

Koszty budowy dla projektu z garażem podane są natomiast naszej stronie internetowej- pod tabelką z parametrami projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witam w klubie :)

Witam, Mamy zamiar się budować chyba jak wszyscy którzy tu jesteśmy ;) Projekt ten spełnia najbardziej nasze oczekiwania po drobnych przeróbkach w porównaniu do innych. Czy jest ktoś kto buduje ten dom w woj.łódzkie lub śląskie? W sumie nawet jak gdzieś indziej jak będzie trzeba to się wybierzemy na wycieczkę :) Będę wdzięczna za odpowiedź a wtedy to już dalej mam nadzieję będzie kontakt na priv. Pozdrawiam.

W takim razie proszę zostawić tu maila.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konrad

Witam, planuje budowe Julki w polowie 2015 roku. Czy ktos w wojewodztwie pomorskim buduje badz juz zbudowal Julke? Bardzo chcialbym zobaczyc jak domek wyglada w naturze. Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Witam dom wybudowaliśmierci w zachodniopomorskim mieszkamy od listopada.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dom wybudowaliśmierci w zachodniopomorskim mieszkamy od listopada.Pozdrawiam

Bardzo proszę o kilka fotek na maila :) Chodzi mi szczególnie o domek z zewnątrz i o to, czy zmieniali Państwo coś w elewacji czy jest dokładnie taka sama jak na projekcie.

 

Pozdrawiam emi_o@wp.pl

 

My jesteśmy z lubuskiego, więc po sąsiedzku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dom wybudowaliśmierci w zachodniopomorskim mieszkamy od listopada.Pozdrawiam
Bardzo proszę o kilka zdjęć z zewnątrz i ze środka domu na e-maila iwonakaczkowska@interia.pl

Ja również przychylam sie do prośby i proszę o przesłanie kilku fotek w szczegolnosci kuchni i salonu ;-) azor48@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam, dom jest cudowny :) obecnie jesteśmy na etapie ocieplania także w przyszłym tygodniu mogę podesłać parę zdjęć :)

Witam!bardzo prosze o przesłanie kilku zdjec domu!bede bardzo wdzieczna!

karolinaniedziela23@wp.pl

z gory dziekuje!

pozdrawiam karolina i Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Ja również przychylam sie do prośby i proszę o przesłanie kilku fotek w szczegolnosci kuchni i salonu ;-) azor48@wp.pl

I ja również bardzo prosze o przesłanie kilku zdjec domu.bardzo dziekuje.i pozdrawiam:) karolinaniedziela23@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

W takim razie proszę zostawić tu maila. Pozdrawiam.

Witam!rowniez planujemy budowe domu Julia,bedziemy bardzo wdzieczni za przesłanie zdjec i kazda informacje:)pozdrawiam Karolina i Adam  karolinaniedziela23@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dom wybudowaliśmierci w zachodniopomorskim mieszkamy od listopada.Pozdrawiam
Bardzo proszę o kilka zdjęć z zewnątrz i ze środka domu na e-maila iwonakaczkowska@interia.pl
Ja również przychylam sie do prośby i proszę o przesłanie kilku fotek w szczegolnosci kuchni i salonu ;-) azor48@wp.pl

Ja również prosiłabym o nadesłanie kilku fotek tego domu wewnatrz kuchni salonu i itd. z góry dziekuje. kasiab1983@interia.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również prosiłabym o nadesłanie kilku fotek tego domu wewnatrz kuchni salonu i itd. z góry dziekuje. kasiab1983@interia.eu

 

Ja również prosiłabym o nadesłanie kilku fotek tego domu wewnatrz kuchni salonu i itd. z góry dziekuje. kasiab1983@interia.eu

Witam, jestem na etapie adaptecji projektu. Bardzo proszę o przesłanie zdjęć z realizacji. Z góry dziękuję, Kasia- kasia.andrzejak@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również prosiłabym o nadesłanie kilku fotek tego domu wewnatrz kuchni salonu i itd. z góry dziekuje. kasiab1983@interia.eu

 Witam. Proszę o przesłanie kilku zdjęć z zewnątrz jak i ze środka domku  na adres hubertw87@vp.pl bądz umieścić je tu na forum.Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...