Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Julia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowana projektem. Czy przesyłane materiały są darmowe? jeśli tak bardzo proszę o przesłanie ma maila katarzynadeka02@gmail.com. Dodatkowo miałabym kilka pytań odnośnie zmian w projekcie.

Jeśli ktoś buduje ten dom i nie ma nic przeciwko, żeby go udostępnić do obejrzenia bardzo proszę o kontakt na w/w maila. Bardzo mi zależy żeby obejrzeć domek na żywo, może być w trakcie budowy, w stanie surowym lub już zamieszkały. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy ktoś buduje ten domek w mazowieckim, łódzkim lub świętokrzyskim? jeśli byłby ktoś tak uprzejmy i zechciał nam pokazać swój dom w budowie lub już wybudowany bardzo proszę o wiadomość katarzynadeka02@gmail.com Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowana projektem. Czy przesyłane materiały są darmowe? jeśli tak bardzo proszę o przesłanie ma maila katarzynadeka02@gmail.com. Dodatkowo miałabym kilka pytań odnośnie zmian w projekcie. Jeśli ktoś buduje ten dom i nie ma nic przeciwko, żeby go udostępnić do obejrzenia bardzo proszę o kontakt na w/w maila. Bardzo mi zależy żeby obejrzeć domek na żywo, może być w trakcie budowy, w stanie surowym lub już zamieszkały. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień Dobry

Jestem zainteresowany projektem i w związku z tym mam kilka pytań:

1. Czy istnieje możliwość wydłużenia garażu o ok 1-2 m

2. Czy możliwe jest zainstalowanie dodatkowego zewnętrznego kominka na krótkiej ściance pomiędzy łazienką a salonem. Ewentualnie gdzie można by to zrobić?

3. Czy da sie zrobić dodatkowe wyjście z pomieszczenia gospodarczego bezpośrednio na zewnątrz?

4. Czy można nieco skrócić ściankę na której zabudowany jest kominek wewnętrzny?

5. Czy i o ile da się przesunąć w lewo ściankę pomiędzy wiatrołapem a pom. gospodarczym?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Jestem zainteresowany projektem i w związku z tym mam kilka pytań: 1. Czy istnieje możliwość wydłużenia garażu o ok 1-2 m 2. Czy możliwe jest zainstalowanie dodatkowego zewnętrznego kominka na krótkiej ściance pomiędzy łazienką a salonem. Ewentualnie gdzie można by to zrobić? 3. Czy da sie zrobić dodatkowe wyjście z pomieszczenia gospodarczego bezpośrednio na zewnątrz? 4. Czy można nieco skrócić ściankę na której zabudowany jest kominek wewnętrzny? 5. Czy i o ile da się przesunąć w lewo ściankę pomiędzy wiatrołapem a pom. gospodarczym? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam

Odpowiedzi na pytanie zamieszczone są na zielono bezpośrednio obok pytań:

 

1. Czy istnieje możliwość wydłużenia garażu o ok 1-2 m Bez problemu w ramach adaptacji

2. Czy możliwe jest zainstalowanie dodatkowego zewnętrznego kominka na krótkiej ściance pomiędzy łazienką a salonem. Ewentualnie gdzie można by to zrobić? Dokładnie tak jak Pan pisze. Trzeba tylko dopasować lokalizację komina do układu elementów więźby dachowej

3. Czy da sie zrobić dodatkowe wyjście z pomieszczenia gospodarczego bezpośrednio na zewnątrz? Bez problemu w ramach adaptacji

4. Czy można nieco skrócić ściankę na której zabudowany jest kominek wewnętrzny? Trochę tak ale będzie to wymagało przeprojektowania stropu w tym rejonie. To więcej pracy dla projektanta adaptującego

5. Czy i o ile da się przesunąć w lewo ściankę pomiędzy wiatrołapem a pom. gospodarczym? Każde przesunięcie powoduje zmianę konstrukcji. Jest to możliwe o dowolną odległość w ramach obrysu budynku ale wymaga przeprojektowania fundamentów i podparcia stropu.

 

 Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!Jestem bardzo zainteresowana tym projektem,tylko ,ze w warunkach zabudowy mam dach dwuspadowy. Czy dostępny byłby projekt zbliżony do tego tylko z dachem dwuspadowym?. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!!Jestem bardzo zainteresowana tym projektem,tylko ,ze w warunkach zabudowy mam dach dwuspadowy. Czy dostępny byłby projekt zbliżony do tego tylko z dachem dwuspadowym?. Pozdrawiam

Witam

Przy takiej rozpiętości budynku ciężko będzie o dom z dachem dwuspadowym

Polecam zapoznać się z naszą ofertą domówparterowych z dwuspadowym dachem - może akurat wybierze Pani coś dla Siebie https://www.dobredomy.pl/projekty/?psearch%5Bname%5D=0&psearch%5BsizeMin%5D=&psearch%5BsizeMax%5D=&psearch%5BareaWidth%5D=&psearch%5Blevels1%5D=1&psearch%5BroofType1%5D=1&psearch%5Bauthor%5D=0&psearch%5Bsearch_advanced%5D=1  

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam,

Jestem zainteresowany projektem - ale mam kilka pytań:

1. Potrzebuję dodatkowy pokój - dlatego proszę o informację, czy jest możliwość, aby zamiast pokoju (sypialni) 19,1m2 - przedłużyć korytarz i zrobić po prawej kolejny pokój 13,1m2, a sypialnię zrobić o ten jeden pokój dalej? (czyli stworzyłoby to 4 pokoje: 3x 13,1m2 i 1,19,1m2).

2. Pomieszczenie gospodarcze - chciałbym przesunąć ścianę lewą aby była równo ze ścianą garażu i tam zrobić wejście do tego pomieszczenia bezpośrednio z domu oraz usunąć prawe drzwi wejścia do pomieszczenia gospodarczego z garażu pozostawiając tylko lewe. (czyli przez stworzone pomieszczenie wchodziłoby się z domu do garażu) - chcemy to powiększyć, aby zrobić w tym miejscu kotłownię z pralnią.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowany projektem - ale mam kilka pytań: 1. Potrzebuję dodatkowy pokój - dlatego proszę o informację, czy jest możliwość, aby zamiast pokoju (sypialni) 19,1m2 - przedłużyć korytarz i zrobić po prawej kolejny pokój 13,1m2, a sypialnię zrobić o ten jeden pokój dalej? (czyli stworzyłoby to 4 pokoje: 3x 13,1m2 i 1,19,1m2). 2. Pomieszczenie gospodarcze - chciałbym przesunąć ścianę lewą aby była równo ze ścianą garażu i tam zrobić wejście do tego pomieszczenia bezpośrednio z domu oraz usunąć prawe drzwi wejścia do pomieszczenia gospodarczego z garażu pozostawiając tylko lewe. (czyli przez stworzone pomieszczenie wchodziłoby się z domu do garażu) - chcemy to powiększyć, aby zrobić w tym miejscu kotłownię z pralnią. Pozdrawiam

Witam

Zmiany, o których Państwo piszą są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne). By uzyskać wycenę zmian proszę o przesłanie maila z zapytaniem na adres info@dobredomy.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem poważnie zainteresowany tym projektem, czy ktoś może posiada jakieś zdjęcia z realizacji? Czy może w województwie lubelskim ktoś z Państwa buduje ten dom oraz czy można by było podjechać i zobaczyć jak on wygląda?

 

Do administracji, czy mógłbym dostać na maila wycenę oraz szczegółowe szkice i wymiary pomieszczeń?

 

Mail do kontaktu: norbus48@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Witam w klubie :)

Witam, Jestem zainteresowany projektem - ale mam kilka pytań: 1. Potrzebuję dodatkowy pokój - dlatego proszę o informację, czy jest możliwość, aby zamiast pokoju (sypialni) 19,1m2 - przedłużyć korytarz i zrobić po prawej kolejny pokój 13,1m2, a sypialnię zrobić o ten jeden pokój dalej? (czyli stworzyłoby to 4 pokoje: 3x 13,1m2 i 1,19,1m2). 2. Pomieszczenie gospodarcze - chciałbym przesunąć ścianę lewą aby była równo ze ścianą garażu i tam zrobić wejście do tego pomieszczenia bezpośrednio z domu oraz usunąć prawe drzwi wejścia do pomieszczenia gospodarczego z garażu pozostawiając tylko lewe. (czyli przez stworzone pomieszczenie wchodziłoby się z domu do garażu) - chcemy to powiększyć, aby zrobić w tym miejscu kotłownię z pralnią. Pozdrawiam

Co do pomieszczenia gospodarczego to myślę, że spokojnie to się da zrobić.Ja wygospodarowałem pralnię w pomieszczeniu gospodarczym kosztem dosłownie małego kawałka garażu.Wyszło super! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem poważnie zainteresowany tym projektem, czy ktoś może posiada jakieś zdjęcia z realizacji? Czy może w województwie lubelskim ktoś z Państwa buduje ten dom oraz czy można by było podjechać i zobaczyć jak on wygląda?

 

Do administracji, czy mógłbym dostać na maila wycenę oraz szczegółowe szkice i wymiary pomieszczeń?

 

Mail do kontaktu: norbus48@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,   jestem poważnie zainteresowany tym projektem, czy ktoś może posiada jakieś zdjęcia z realizacji? Czy może w województwie lubelskim ktoś z Państwa buduje ten dom oraz czy można by było podjechać i zobaczyć jak on wygląda?   Do administracji, czy mógłbym dostać na maila wycenę oraz szczegółowe szkice i wymiary pomieszczeń?   Mail do kontaktu: norbus48@gmail.com
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam :) czy ja też mógłbym prosić o przesłanie materiałów ? będę bardzo wdzięczny ! :) karolek1637@wp.pl Pozdrawiam i dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Wiele informacji odnośnie budynku jest zawarte na stronie, lecz nie wszystko co mnie interesuje, a mianowicie chodzi mi o przekrój poprzeczny budynku. Dokładnie interesują mnie wymiary otworów okiennych, oraz wymiary ich rozmieszczenie na poszczególnych ścianach. Prosiłbym o przesłanie tych danych na adres: ignac97@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Wiele informacji odnośnie budynku jest zawarte na stronie, lecz nie wszystko co mnie interesuje, a mianowicie chodzi mi o przekrój poprzeczny budynku. Dokładnie interesują mnie wymiary otworów okiennych, oraz wymiary ich rozmieszczenie na poszczególnych ścianach. Prosiłbym o przesłanie tych danych na adres: ignac97@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestesmy zainteresowani budowa tego domu i mamy pytanie i czy jest mozliwe wybudowanie i zamieszkanie za kwote 280000

Witam

Kwota 280tys PLN jest kwotą netto (należy doliczyć do niej VAT) i nie obejmuje kosztu zakupu i montażu wszystkich instalacji wewnątrz budynku. Ostateczny koszt budowy zależny jest również od użytych materiałów, ceny robocizny w rejonie budowy, standardu wykończenia. Należy koszt budowy każdorazowo zweryfikować w odniesieniu do indywidualnych, lokalnych warunków.

Trzeba się również liczyć z kosztami początkowymi takimi jak adaptacja projektu, przyłącza, przygotowanie działki, zagospodarowanie terenu, itp...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...