Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Julia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam Jestem zainteresowany tym projektem, proszę o przeslanie kosztorysu, rysunku z wymiarami, zestawienia materiałów na adres: danielski1975@interia.pl Jesteśmy zainteresowani zakupem tego projektu ewentualnie projektem Jeżyna. Pozdrawiamy.

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Bartosz Stępień

Witam.

 

Jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Czy moglibyście Państwo podesłać mi rysunek z dokładnymi wymiarami domu (pokoje itp) oraz kosztorys. Adres mailowy: meendrake@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam Jestem zainteresowany tym projektem, proszę o przeslanie kosztorysu, rysunku z wymiarami, zestawienia materiałów na adres: wladyslaw.borkowski@o2.pl Jesteśmy zainteresowani zakupem tego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Kamila

Witam, interesuje mnie czy ten dom mozna byloby powiekszyc do wiekszych wymiarow? przykladowo 140 m2 . Chcialabym zeby sypialnia i lazienka byla wieksza. Prosze o wszelkie informacje przeslac mi na moj e-mail : zabaaas00@o2.pl

Z gory dziekuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, interesuje mnie czy ten dom mozna byloby powiekszyc do wiekszych wymiarow? przykladowo 140 m2 . Chcialabym zeby sypialnia i lazienka byla wieksza. Prosze o wszelkie informacje przeslac mi na moj e-mail : zabaaas00@o2.pl Z gory dziekuje .

WItam

Materiały wraz z odpowiedzią otrzyma Pani na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Krzysiek

Dzień dobry,

 

Czy w standardzie w ramach tego projektu dom jest usadowiony na tradycyjnych ławach fundamentowych czy też na płycie fundamentowej ?

 

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Maciej

Witam.

Czy jest możliwość budowy tego domu z kątem nachylenia dachu 35 stopni ?? Niestety takie mam warunki zabudowy.

Jeżeli tak czy posiadają Państwo jakąś wizualizację elewacji jak Julia by wyglądała z takim dachem, oraz o ile zwiększy się wówczas powierzchnia dachu. Będę wdzięczy za informację na adres maciej_andrzejewski@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...