Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Realny II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dzien Dobry!

 

Czy moglbym prosic o szczegolowe koszty budowy i rzuty domu dla projektu Realny II w lustrzanym odbiciu na adres piotrek.tt@gmail.com. Rozumiem ze ten projekt przewiduje kociol na paliwo stałe? Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry! Czy moglbym prosic o szczegolowe koszty budowy i rzuty domu dla projektu Realny II w lustrzanym odbiciu na adres piotrek.tt@gmail.com. Rozumiem ze ten projekt przewiduje kociol na paliwo stałe? Dziękuje i pozdrawiam.

Witam, w dniu dzisiejszym prześlemy rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz uproszczony kosztorys.

Kosztorysy szczegółowe są płatne:

Kosztorys stanu surowego: 74 zł

Kosztorys stanu wykończonego: 305 zł

Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

 

lub za pośrednictwem

Działu Obsługi Klienta:

e-mail: biuro@dobredomy.pl

tel.: 071 35 20 440

 

We wszystkich projektach naszej pracowni przewidziane jest ogrzewanie gazowe. Przy zmianie sposobu ogrzewania należy dostosować pomieszczenie wraz z kominem do wytycznych podanych przez producenta wybranego kotła. W przypadku ogrzewania na paliwo stałe należy przewidzieć również miejsce składowania opału.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Piotr

Witam. Kupiłem u was projekt Realny II już parę miesięcy wstecz i do tej pory nie otrzymałem kosztorysu jego budowy co jest zapewnione. Proszę o przesłanie kosztorysu w jak najszybszym czasie na adres piotr.duda@vip.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem u was projekt Realny II już parę miesięcy wstecz i do tej pory nie otrzymałem kosztorysu jego budowy co jest zapewnione. Proszę o przesłanie kosztorysu w jak najszybszym czasie na adres piotr.duda@vip.onet.pl

Witam

Proszę o kontakt telefoniczny z biurem w poniedziałek pod numerem telefonu 71 352 04 40 w celu wyjaśnienia tematu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem, czy mógłbym prosić o przesłanie szczegółowego zwymiarowanego projektu, szczegółowych rysunków? oraz zestawiania materiałów do stanu surowego? Chciałbym w tym domu wykonać wykonać wentylacje mechaniczną z gruntowym wymiennikiem ciepła, czy mogę prosic o szczegółowy schemat? Można dokupić projekt własnej oczyszczalni biologicznej, prosił bym także o schemat. Zależy mi na szczegółowej dokumentacji ponieważ chcę sprawdzić czy aby na pewno wszystko będzie pasować. Proszę o przesłanie na email: tomasz.owczarek.tmb@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Tomasz napisał:

Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem, czy mógłbym prosić o przesłanie szczegółowego zwymiarowanego projektu, szczegółowych rysunków? oraz zestawiania materiałów do stanu surowego? Chciałbym w tym domu wykonać wykonać wentylacje mechaniczną z gruntowym wymiennikiem ciepła, czy mogę prosic o szczegółowy schemat? Można dokupić projekt własnej oczyszczalni biologicznej, prosił bym także o schemat. Zależy mi na szczegółowej dokumentacji ponieważ chcę sprawdzić czy aby na pewno wszystko będzie pasować. Proszę o przesłanie na email: tomasz.owczarek.tmb@gmail.com

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe: rzuty, przekroje oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty. W każdym budynku z naszej oferty występuje wentylacja grawitacyjna. Można ją zmienić na etapie adaptacji projektu do działki. Współpracujemy z firmą Ventia, która za dodatkową odpłatą przygotuje projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Oczywiście może Pan się zgłosić z rysunkami szczegółowymi do dowolnego producenta, aby zostały zastosowane konkretne rozwiązania. Niestety nie dysponujemy projektem biologicznej oczyszczalni.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sebastian

Jestem zainteresowany budową domu według projektu ale z małymi zmianami. Zamiast wentylacji grawitacyjnej,mechaniczna. Jak wygląda wtedy projekt, co z kominami wentylacyjnymi?

Proszę o przesłanie szczegółowej dokumentacji, zestawienia materiałów na stan surowy zamknięty. rs.transport.man@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Sebastian napisał:

Jestem zainteresowany budową domu według projektu ale z małymi zmianami. Zamiast wentylacji grawitacyjnej,mechaniczna. Jak wygląda wtedy projekt, co z kominami wentylacyjnymi?

Proszę o przesłanie szczegółowej dokumentacji, zestawienia materiałów na stan surowy zamknięty. rs.transport.man@gmail.com

Dzień dobry, materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Projekt wentylacji mechanicznej może Pan otrzymać od nas za dodatkową opłatą. Architekt adaptujący dostosuje oryginalny projekt do w/w wentylacji. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...