Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Realny II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jeżeli rozwiąże wentylacje za pomocą anemostatu oraz spiro system będzie wydajny ? Bez żadnych wspomagaczy ? Zależy mi na zmniejszeniu kosztów dlatego chciałbym zrezygnować z mechanicznej wentylacji.

Dzień dobry! Wentylacja łazienki na parterze jest doprowadzona rurą SPIRO do pionu wentylacyjnego z pustaków Schiedel. Dodatkowo jest pomieszczeniem bez okien i częściowo niższym, dlatego wymaga wspomagania mechanicznego. Jeśli chce Pan przeprojektować wentylację, to może Pan to zrobić na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam mam problem. pytanie dotyczy projektanta. Mam zakupiony projekt REALNY II odbicie lustrzane. w Dniu dzisiejszym odebrałem plan zagospodarowania przestrzennego i tu jest małe bumm. Wysokosc budynku max 8metrów realny II ma wysokosc 8,16 co w tej kwesti można zrobic? proszę o pomoc ... Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem. pytanie dotyczy projektanta. Mam zakupiony projekt REALNY II odbicie lustrzane. w Dniu dzisiejszym odebrałem plan zagospodarowania przestrzennego i tu jest małe bumm. Wysokosc budynku max 8metrów realny II ma wysokosc 8,16 co w tej kwesti można zrobic? proszę o pomoc ... Paweł

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z naszymi architektami na adres mailowy info@dobredomy.pl Wówczas otrzyma Pan  informację na temat możliwości rozwiązania powyższej kwestii. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam, mam pytanie czy jest mozliwosc powiekszenia projektu do około 135 metrów i jaka wówczas byłaby cena za projekt ??

Witam

Powierzchnię domu można powiększyć, można to wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana/Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Wystawiana przez nas  zgoda na zmiany w projekcie jest bezpłatna i otrzymuje się ją przy zakupie projektu lub na etapie adaptacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata

Witam

Kosztorysów dla naszych projektów nie udostępniamy bezpłatnie, jednak mogę Pani przesłać ogólne zestawienia materiałowe oraz kosztorysowe.

 

Pozdrawiam

Witam,

Również poprosze takie zestawienie oraz plan rozmieszczenia pomieszczeń o który proszono w innym poście. Czy usunięcie kominka w salonie robi sie na etapie adaptacji? Odp prosze na: bbeettyy@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata

Witam. Jesteśmy zainteresowani tym projektem. Czy jest możliwość otrzymania planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych?

Prosimy również o zestawienia materiałowe oraz kosztorysowe.

 

Prosze również o informacje czy jest możliwość częściowego podpiwniczenia budynku oraz przeniesienia piecy do piwnicy? Jak wpłynie to na koszt?

Czy usunięcie kominka możliwe jest dopiero na etapie adaptacji czy robią to Państwo wcześniej?

 

bbeettyy@o2.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy zainteresowani tym projektem. Czy jest możliwość otrzymania planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych?

Prosimy również o zestawienia materiałowe oraz kosztorysowe.

 

Prosze również o informacje czy jest możliwość częściowego podpiwniczenia budynku oraz przeniesienia piecy do piwnicy? Jak wpłynie to na koszt?

Czy usunięcie kominka możliwe jest dopiero na etapie adaptacji czy robią to Państwo wcześniej?

 

bbeettyy@o2.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam,

Rowniez Jestesmy zainteresowani tym projektem. Jezeli mozna to prosze o przeslanie planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych? Prosimy również o zestawienia materiałowe oraz kosztorysowe.

Dziekuje,

Pozdrawiam

daniellon@tiscali.co.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Rowniez Jestesmy zainteresowani tym projektem. Jezeli mozna to prosze o przeslanie planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych? Prosimy również o zestawienia materiałowe oraz kosztorysowe. Dziekuje, Pozdrawiam daniellon@tiscali.co.uk

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Witam. Czy jest możliwość otrzymania planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych? Prosimy również o zestawienia materiałowe oraz kosztorysowe. Proszę o przesłanie powyższych materiałów na adres lukaszbielak7@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość otrzymania planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych? Prosimy również o zestawienia materiałowe oraz kosztorysowe. Proszę o przesłanie powyższych materiałów na adres lukaszbielak7@wp.pl

Witam
Materiały prześlę w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aneta

Poproszę również o przesłanie szczegółowych rysunków do tego projektu, również planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych oraz zestawienia materiałowe i kosztorysowe.

Dziękuję i pozdrawiam

anikaro@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę również o przesłanie szczegółowych rysunków do tego projektu, również planów z rozmieszczeniem pomieszczeń i ich wymiarami zestawienia powierzchni ścian nośnych, działowych i zewnętrznych oraz zestawienia materiałowe i kosztorysowe. Dziękuję i pozdrawiam anikaro@op.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam działke o szerokości 22 m, jeśli zrezygnuje z mini wykuszu w kuchni to czy zaoszczędze sobie to 32 cm o które ten budynek jest za duży?

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych (tak zeby były wymiary pomieszczeń) oraz zestawienie materiałów i kosztorys. Będę bardzo wdzięczna. Dziękuje. moj adres: egondek.dtp@gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam działke o szerokości 22 m, jeśli zrezygnuje z mini wykuszu w kuchni to czy zaoszczędze sobie to 32 cm o które ten budynek jest za duży? Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych (tak zeby były wymiary pomieszczeń) oraz zestawienie materiałów i kosztorys. Będę bardzo wdzięczna. Dziękuje. moj adres: egondek.dtp@gmail.com.

Witam

Wykusz w kuchni wysunięty jest na 60cm - rezygnując z niego będzie Pani mogła spokojnie pobudować dom na działce o szerokości 22m.

Dzisiaj podeślę Pani szczegółowe rysunki na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...