Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miriam VI


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Gość maxim napisał:

witam

Również jestem zainteresowany projektem, prośba o przesłanie więcej informacji, miin wymiarów pomieszczeń, co zawiera projekt techniczny itp.  na adres e-mail: turkusowa10@tlen.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Zachęcam do zapoznania się z informacjami na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/artykul,co-zawiera-projekt-domu.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

17 godzin temu, Gość Sebastian S. napisał:

Witam . Proszę o szczegółowe rysunki, wykaz materiałów oraz  dodatkowe materiały do projektu Miriam VI. Adres email

sebastian.salega1@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Rafal O

Witam 

Jestem zainteresowany projektem. Proszę o szczegółowe rysunki, wymiary pomieszczen, oraz wykaz materiałów  do projektu Miriam VI.

 Adres email:

Rafal.olczyk85@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Rafal O napisał:

Witam 

Jestem zainteresowany projektem. Proszę o szczegółowe rysunki, wymiary pomieszczen, oraz wykaz materiałów  do projektu Miriam VI.

 Adres email:

Rafal.olczyk85@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin W

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem. Proszę o dodatkowe materiały (wymiary pomieszczeń, rysunki szczegółowe i inne materiały które mogą Państwo udostępnić). Adres e-mail: martin5068@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Marcin W napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem. Proszę o dodatkowe materiały (wymiary pomieszczeń, rysunki szczegółowe i inne materiały które mogą Państwo udostępnić). Adres e-mail: martin5068@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Witam . Proszę o szczegółowe rysunki, wykaz materiałów oraz  dodatkowe materiały do projektu Miriam VI. adres: weronika_barbasiewicz@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Wykaz

Witam . Proszę o szczegółowe rysunki, wykaz materiałów oraz  dodatkowe materiały do projektuMiriam VI. adres: kingastodulska1997@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Wykaz napisał:

Witam . Proszę o szczegółowe rysunki, wykaz materiałów oraz  dodatkowe materiały do projektuMiriam VI. adres: kingastodulska1997@op.pl

Dzień, dostępne bezpłatnie materiały zostały wysłane na podany adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Ewelina

Witam, poproszę o przesłanie rysunków oraz kosztorysu na adres e-maila ewelina1rutkowska@gmail.com. Jestem zainteresowana kupnem projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Ewelina napisał:

Witam, poproszę o przesłanie rysunków oraz kosztorysu na adres e-maila ewelina1rutkowska@gmail.com. Jestem zainteresowana kupnem projektu.

Pozdrawiam

Dzień dobry, rysunki zostały przesłane na podane adresy. Kosztorysy dostępne są odpłatnie (zamówienie poprzez www.dobredomy.pl lub mailowo pod adresem info@dobredomy.pl). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...