Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miriam VI


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Mateusz

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem projektu Miriam VI w wersji odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu oraz dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila

myniek1992@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem projektu Miriam VI w wersji odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu oraz dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila

myniek1992@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Projekt Miriam VI to dom parterowy, rysunki nie obejmują rzutu strychu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry, jestem zainteresowany ewentualnym kupnem projektu Miriam VI (wersja lustrzana). Bardzo bym prosił o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu i wszystkich dostepnych dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila: piotromilion@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotr O. napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany ewentualnym kupnem projektu Miriam VI (wersja lustrzana). Bardzo bym prosił o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu i wszystkich dostepnych dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila: piotromilion@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Projekt Miriam VI to dom parterowy, rysunki nie obejmują rzutu strychu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 19:20, Gość Michał napisał:

Minimalna szerokość działki pod projekt wynosi 22,76m. Czy jest możliwość zmodyfikowania projektu w taki sposób, aby można było wybudować dom na działce o szerokości 21m?

Dzień dobry,

do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Aneta Rosa

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem w odbiciu lustrzanym. Czy moglabym prosić o wysłanie na maila dodatkowych darmowych materiałów? Mój mail: aneta.barej@interia.pl. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Aneta Rosa napisał:

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem w odbiciu lustrzanym. Czy moglabym prosić o wysłanie na maila dodatkowych darmowych materiałów? Mój mail: aneta.barej@interia.pl. Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrycja

Witam. Jestem zainteresowana projektem domu. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz materiałów dodatkowych na adres email: patrycjaaa2020@gmail.com 

Dziękuję pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Witam. Jestem zainteresowana projektem domu. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz materiałów dodatkowych na adres email: patrycjaaa2020@gmail.com 

Dziękuję pozdrawiam 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
10 minut temu, Gość Sebastian napisał:

Witam,

Również jestem zainteresowany projektem, prośba o przesłanie więcej szczegółów/dodatkowych materiałów na adres e-mail: sebikwoj@gmail.com

Dziękuję 

Pozdrawiam

 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...