Jump to content
Forum dobredomy.pl

Projekt Miriam VI

Recommended Posts

• Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest Mateusz

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem projektu Miriam VI w wersji odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu oraz dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila

myniek1992@gmail.com

11 godzin temu, Gość Mateusz napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem projektu Miriam VI w wersji odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu oraz dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila

myniek1992@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Projekt Miriam VI to dom parterowy, rysunki nie obejmują rzutu strychu.

Pozdrawiam

• 1 month later...

Dzień dobry, jestem zainteresowany ewentualnym kupnem projektu Miriam VI (wersja lustrzana). Bardzo bym prosił o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu i wszystkich dostepnych dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila: piotromilion@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję.

4 godziny temu, Piotr O. napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany ewentualnym kupnem projektu Miriam VI (wersja lustrzana). Bardzo bym prosił o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu i wszystkich dostepnych dodatkowych materiałów. Proszę wysłać wszystko na emila: piotromilion@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Projekt Miriam VI to dom parterowy, rysunki nie obejmują rzutu strychu.

Pozdrawiam

W dniu 28.03.2021 o 23:52, Gość Marzena napisał:

Dzień dobry

Bardzo proszę o przesłanie wykazu materiałów oraz szczegółowych rysunków na maila marzenazukowskaa@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Guest Marcin

Dzień dobry. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu na adres e-mail: micgaj47@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam. 

12 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu na adres e-mail: micgaj47@wp.pl

Dziękuję i pozdrawiam. 

Dzień dobry,

Pozdrawiam

Guest krzysztof91

Dzień dobry, 

Jestem zainteresowany projektem. Proszę o wysłanie dodatkowych materialów na adres kss91@onet.eu.

Pozdrawiam

W dniu 7.04.2021 o 10:10, Gość krzysztof91 napisał:

Dzień dobry, 

Jestem zainteresowany projektem. Proszę o wysłanie dodatkowych materialów na adres kss91@onet.eu.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Pozdrawiam

Guest Michał

Minimalna szerokość działki pod projekt wynosi 22,76m. Czy jest możliwość zmodyfikowania projektu w taki sposób, aby można było wybudować dom na działce o szerokości 21m?

W dniu 12.04.2021 o 19:20, Gość Michał napisał:

Minimalna szerokość działki pod projekt wynosi 22,76m. Czy jest możliwość zmodyfikowania projektu w taki sposób, aby można było wybudować dom na działce o szerokości 21m?

Dzień dobry,

do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

• 2 weeks later...
Guest Aneta Rosa

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem w odbiciu lustrzanym. Czy moglabym prosić o wysłanie na maila dodatkowych darmowych materiałów? Mój mail: aneta.barej@interia.pl. Z góry dziękuję.

6 godzin temu, Gość Aneta Rosa napisał:

Witam. Jestem zainteresowana tym projektem w odbiciu lustrzanym. Czy moglabym prosić o wysłanie na maila dodatkowych darmowych materiałów? Mój mail: aneta.barej@interia.pl. Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

Pozdrawiam

11 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Witam. Jestem zainteresowana projektem domu. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz materiałów dodatkowych na adres email: patrycjaaa2020@gmail.com 

Dziękuję pozdrawiam 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam