Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Miriam VI


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Jan Kubica

Proszę o szczegółowe rysunki, wykaz materiałów oraz  dodatkowe materiały do projektu Miriam VI. Adres email kubica@nkstore.cz dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Barbara

Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Miriam VI. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru i strychu i dodatkowych materiałów.

Czy po adaptacji strychu jest szansa na zachowanie pralni i toalety na parterze?

Pozdrawiam

mail: kangurek007@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Barbara napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowana projektem Miriam VI. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru i strychu i dodatkowych materiałów.

Czy po adaptacji strychu jest szansa na zachowanie pralni i toalety na parterze?

Pozdrawiam

mail: kangurek007@op.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Jeśli architekt adaptujący wskaże inne miejsce położenia schodów można zachować te pomieszczenia kosztem innych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość zapytanie

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem projektu Miriam VI w wersji odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu oraz dodatkowych materiałów. Czy w projekcie jest przewidziana mechaniczna wentylacja? Czy jest opcja ogrzewania pompą ciepła? proszę wysłać wszystko na meila

kornaszewski.phu@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 17:43, Gość zapytanie napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem projektu Miriam VI w wersji odbicie lustrzane. Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych darmowych rysunków parteru, strychu oraz dodatkowych materiałów. Czy w projekcie jest przewidziana mechaniczna wentylacja? Czy jest opcja ogrzewania pompą ciepła? proszę wysłać wszystko na meila

kornaszewski.phu@gmail.com

Dzień dobry,

materiały do projektu prześlemy w poniedziałek. Projekt wentylacji mechanicznej można zamówić  w cenie 615 zł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jeszcze mam jedno pytanie: co ma taki duży wpływ na koszt budowy przy tym projekcie? Między projektem Miriam IV a Miriam VI różnice nie wydają się bardzo duże, a szacunkowy koszt budowy różni się o ponad 100 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 12:33, Gość Magda napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie: co ma taki duży wpływ na koszt budowy przy tym projekcie? Między projektem Miriam IV a Miriam VI różnice nie wydają się bardzo duże, a szacunkowy koszt budowy różni się o ponad 100 tys. zł.

Dzień dobry,

kosztorys do projektu Miriam VI został opracowany w 2020 roku, do Miriam IV w 2017.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany tym projektem lecz proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, wykazu materiałów, kosztorys szacunkowy budowy tego domu na adres                                     email: m.kowalak@onet.pl

Z poważaniem

M.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość matt0292 napisał:

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany tym projektem lecz proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, wykazu materiałów, kosztorys szacunkowy budowy tego domu na adres                                     email: m.kowalak@onet.pl

Z poważaniem

M.K.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...