Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nala


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Przepraszam, ale nie wiem co to "stelaże TRACE cienkie wkute nawet w ścianę z połówki pustaka"  oraz gdzie w tym projekcie jest antresola? Mógłby Pan wytłumaczyć mniej wtajemniczonym? 

PS: oglądam zdjęcia i bardzo mnie się podoba ten dom, w kwietniu zaczynam budowę:)

Pozdrawiam,

Kasia

Tece mój błąd to takie specjalne podtynkowe stelaże w łazience do kibelka większość jest grubych a w jednej z łazienek jest pustak 12cm i żeby nie przebić się na wylot polecam takie cienkie jak widać na zdjęciu w łazience już zaszpachlowany klejem, chyba że lubi pani wystającą ramę z kibelkiem obudowaną płytkami ale wydaje mi się ładniej na prosto ze ścianą . Antresola to ten wysoki sufit bo około 4m przy tym skosie w najwyższym punkcie wiem że tam nie ma przejścia  i nie powinno się tak mówić tylko wysoki sufit ze skosem :), ciepło idzie do góry i tam będzie najcieplej więc włożyłem tam nawiew i wywiew szczelinowy od rekuperacji jeszcze bez pokrywy ale widać na zdjęciu taką metalową puszkę na ścianie pod skosem.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

20 godzin temu, Andrzej5 napisał:

Witam. Proszę o przesłanie dostępnych szczegółowych informacji na temat projektu nala na maila andrzej5556zbl@gmail.com . Z góry dziękuję . Korzystając z okazji Wszystkim budującym ten domek bądź chcącym budować życzę dobrego roku 2021 ;)

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Krzychukas

Pozdrawiam wszystkich budujących Nala ?

Jak tam Mariusz idzie wykończenie? Prosimy o komentarz, przestrogi, dobre rady i fotorelacje. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie własnej budowy dlatego będziemy wdzięczni za jakieś zdjęcia z postępów u Ciebie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
18 godzin temu, Gość gosc napisał:
  • Czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysu budowy domu i rysunku szczegółowego na adres darek070@vp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, coś tam się dzieje na budowie już końcówka planowane wprowadzenie na maj wyślę fotki jak już wszystko ogarnę temat belki na sufit w salonie dałem belki rustykalne przykleiłem na klej, belki ze styropianu bardzo lekkie 3 kg 1szt polecam efekt na żywo lepszy niż na zdjęciach wkręty na belkach wyjmę jak klej dobrze złapie . Kominek Maja narożny 8kw. Pozdrawiam 

IMG_20210305_214824.jpg

IMG_20210305_214812.jpg

IMG_20210303_182034.jpg

IMG_20210227_175012.jpg

IMG_20210224_174918.jpg

IMG_20210224_174114.jpg

IMG_20210224_174108.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej5

Ogrzewany od grudnia Pompą Ciepła DAIKIN ALTHERMA 3. Styczeń wyszedł 320zł luty niecałe 300zł za prąd ale dom się wygrzewa i widzę że zużycie spada w domu na czas prac wykończeniowych jest 20 stopni.

Pralka i suszarka w pomieszczeniu gospodarczym tak jak pompa ciepła i rekuperator.

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Ewa123 napisał:

Czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysu budowy domu i rysunku szczegółowego na adres ewanikielgti@gmail.com. Dziękuję bardzo

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Lukas

Witam panie Mariuszu. Jak idzie wykonczenie pomieszczeń? z niecierpliwością czekamy na zdjęcia Z postępu prac razem z żoną budujemy ten skromny domek nala praktycznie bez zmian w projekcie jesteśmy na etapie kanalizacji na fb jest strona dom nala dla zainteresowanych i budujacych ten dom oczywiście sa tez tam nasze zdjęcia z postępów prac zachęcam do dodawania swoich :) pozpozdrawiam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukas

Panie Mariuszu salon wygląda super ? także czekamy na finisz a strona na fb nazywa się Nala dobre domy jest to grupa trzeba dołączyć do grupy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...