Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nala


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

47 minut temu, Gość Marek napisał:

Witam czy można prosić o kosztorys na adres nikon.mod@gmail.com

Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). 

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
14 godzin temu, Gość Piotr napisał:

Czy dopuszczacie Państwo budowę domu w wersji szkieletowej drewnianej oczywiście adoptowanej przez branżową firmę lub uprawnionego projektanta - konstruktora ?

Dzień dobry, zgadzamy się na zmianę technologi, możemy wystawić Panu bezpłatną zgodę na taką zmianę. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zgodę na zmianę technologii tak więc poproszę o rysunki szczegółowe aby można było opracować kosztorys dla wersji szkieletowej z góry dzięki i pozdrawiam , na marginesie bardzo funkcjonalny i spójny projekt a przy tym  ładny oby był hitem 2019 roku ,  mój adres email : optimal - minimal@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Piotr napisał:

Dziękuję za zgodę na zmianę technologii tak więc poproszę o rysunki szczegółowe aby można było opracować kosztorys dla wersji szkieletowej z góry dzięki i pozdrawiam , na marginesie bardzo funkcjonalny i spójny projekt a przy tym  ładny oby był hitem 2019 roku ,  mój adres email : optimal - minimal@wp.pl 

Rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość bezel_ek

Witam serdecznie. Czy mogę prosić o przesłanie zestawienia materiałów oraz rysunków szczegółowych na maila grzesiek.ephs@gmail.com

Dziękuje!

Pozdrawiam,
Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość fudio82

Dzień dobry. Projekt bajka!!! Uprzejmie proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów na maila i cokolwiek jeszcze macie na adres fudio82@gmail.com? Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość fudio82 napisał:

Dzień dobry. Projekt bajka!!! Uprzejmie proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów na maila i cokolwiek jeszcze macie na adres fudio82@gmail.com? Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...