Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karolina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość projekt

Bardzo proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń oraz innych dostępnych materiałów. beata435@onet.pl . Interesuje mnie odbicie lustrzane  czyli garaż z prawej strony. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dom jest piekny. Bardzo proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń oraz innych dostępnych materiałów na adres mailowy: marta.stu@onet.pl . Interesuje mnie odbicie lustrzane  czyli garaż z prawej strony. 

czy ktoś może pochwalić się już realizacja tego projektu?pozdrawiam Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Marta napisał:

Dom jest piekny. Bardzo proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń oraz innych dostępnych materiałów na adres mailowy: marta.stu@onet.pl . Interesuje mnie odbicie lustrzane  czyli garaż z prawej strony. 

czy ktoś może pochwalić się już realizacja tego projektu?pozdrawiam Marta

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Projekt Karolina

Posiadam nowy, nieużywany projekt domu Karolina. Kupiłam, ale niestety nie mogę go wybudować na działce, którą posiadam musiałam projekt zmienić na inny. Projekt jest kompletny w 4 egzemplarzach, niezniszczony nieużywany, chętnie odsprzedam atrakcyjna cena tel 668812448

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu Karolina. Prosiłbym o wysłanie dostępnych materiałów tj.rzutów domu  wraz w wymiarami pomieszczeń i innymi dostępnymi materiałami  . Interesuje mnie adaptacja poddasza ,czy trzeba to wcześniej zgłosić przed zakupem aby nanieść poprawki w projekcie? email: lawenda.biuro@wp.pl

Pozdrawiam Marcin 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Marcin napisał:

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu Karolina. Prosiłbym o wysłanie dostępnych materiałów tj.rzutów domu  wraz w wymiarami pomieszczeń i innymi dostępnymi materiałami  . Interesuje mnie adaptacja poddasza ,czy trzeba to wcześniej zgłosić przed zakupem aby nanieść poprawki w projekcie? email: lawenda.biuro@wp.pl

Pozdrawiam Marcin 

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany wprowadza się na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres dominikatchorek@op.pl.

Pozdrawiam, Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość DoMi napisał:

Witam, jestem zainteresowana zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres dominikatchorek@op.pl.

Pozdrawiam, Dominika

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres sylvpro@mail.com

dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Sylwek napisał:

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres sylvpro@mail.com

dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy szczegółowe materiały do projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres 

gosia-rolbiecka@o2.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Gosia napisał:

Witam, jestem zainteresowana zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres 

gosia-rolbiecka@o2.pl

pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
8 minut temu, Gość DomJa napisał:

Witam, jestem zainteresowany zakupem projektu Karolina , bardzo proszę o wysłanie dostępnych materiałów dot. projektu na adres

jarosz.dom@gmail.com

z góry dziękuję Pozdrawiam

Dominik

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam zainteresowanych budową domu z projektów Karolina. Na facebooku  została założona grupa Karolina- Dobre Domy - Budujemy, w celu wymiany doświadczeń, pomysłów, a także udzielenia pomocy i rad podczas żmudnego procesu stawiania czterech kątów. My zdecydowaliśmy się na projekt Karolina IV z niewielkimi zmianami. Zachęcam do dołączenia do grupy osoby chętne lub budujące dom  projektu Karolina 1f642.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Ewelina

Witam. Czy jest możliwość przesłania wymiarów szczegółowych pomieszczeń do projektu Katolina (119m2 pow. użytk.). Jeśli tak, to będę wdzięczna za wysłanie na adres: estragowska@gmail.com

Z góry dziękuję, Ewelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...