Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karolina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Szymon napisał:

Witam, podrzucam kilka zdjęć z etapu wykańczania domu (oczywiście kwestia gustu), ale może komuś pomoże w podjęciu decyzji o wyborze projektu.

IMG_20210327_135708.jpg

IMG_20210216_111518_1.jpg

IMG_20210418_171903.jpg

IMG_20210329_114519.jpg

IMG_20210329_114508.jpg

IMG_20210312_131308.jpg

IMG_20201208_141238.jpg

Dzień dobry,

świetna realizacja. Czy zgadza się Pan na umieszczenie zdjęć na naszej stronie internetowej ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Gość Dzień dobry, czy mogłabym

otrzymać rysunki z wymiarami ( w tym poddasza) projektu domu Karolina. Mój adres: marcelina549@wp.pl.

Ponadto mam pytanie: czy jest możliwość zrezygnowania z proponowanej antresoli i zakrycia sufitu salonu na poziomie posadzki antresoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Dzień dobry, czy mogłabym napisał:

otrzymać rysunki z wymiarami ( w tym poddasza) projektu domu Karolina. Mój adres: marcelina549@wp.pl.

Ponadto mam pytanie: czy jest możliwość zrezygnowania z proponowanej antresoli i zakrycia sufitu salonu na poziomie posadzki antresoli?

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Emotka123

Dzień dobry. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami w formacie dwg ( rzut parteru i  poddasza) projektu domu Karolina. Mój adres: kawoj418@gmail.com

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Emotka123 napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami w formacie dwg ( rzut parteru i  poddasza) projektu domu Karolina. Mój adres: kawoj418@gmail.com

Dziękuję.

Dzień dobry,

Nie udostępniamy materiałów w formacie dwg. Udostępniamy przed zakupem uproszczone rysunki projektu w formacie pdf oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

Materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry. Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, zestawienia materiałów oraz charakterystyki energetycznej projektu Karolina IV na adres e-mail kamilg198@wp.pl . Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 15:33, Gość Kamil napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów, zestawienia materiałów oraz charakterystyki energetycznej projektu Karolina IV na adres e-mail kamilg198@wp.pl . Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Kamil

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
16 godzin temu, Gość Alicja napisał:

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie uproszczonego rysunku projektu oraz zestawienia materiałów na stan surowy zamknięty. Adres: dr.alicja.wieczorek@gmail.com 

Dzień dobry, rysunki zostały przesłane na podany adres. Zestawienia materiałów obecnie dostępne są odpłatnie - w celu zakupienia proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...