Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karolina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dnia 10.11.2019 o 14:51, Ajlona napisał:

Witam zainteresowanych budową domu z projektów Karolina. Na facebooku  została założona grupa Karolina- Dobre Domy - Budujemy, w celu wymiany doświadczeń, pomysłów, a także udzielenia pomocy i rad podczas żmudnego procesu stawiania czterech kątów. My zdecydowaliśmy się na projekt Karolina IV z niewielkimi zmianami. Zachęcam do dołączenia do grupy osoby chętne lub budujące dom  projektu Karolina 1f642.png

Dzień dobry :) chciałabym dołączyć do grupy na Facebooku ale nie potrafię jej odszukać. Czy ona nadal istnieje ? Wpisując podana frazę nie wyszukuje mi takiej grupy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń oraz innych dostępnych materiałów na adres a.lichy@wp.pl. Chodzi o wersje Karolina 119,10m2 lustrzane odbicie.

Z góry bardzo dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie rzutów z wymiarami pomieszczeń oraz innych dostępnych materiałów na adres a.lichy@wp.pl. Chodzi o wersje Karolina 119,10m2 lustrzane odbicie.

Z góry bardzo dziękuję. 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł K23

Witam, ja też proszę o przesłanie rzutów z wymiarami poszczególnych pomieszczeń oraz innych dostępnych materiałów, mail: pawel_kita@op.pl

Dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Jestem zainteresowana projektem Karolina, bardzo proszę o przesłanie szczegółowego planu domu i większej ilości informacji na maila tina_2906@wp.pl.Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OlaKg

Dzień dobry,

wstępnie jestem zainteresowana projektem domu Karolina w wersji lustrzanej. Czy jest opcja zmiany metody budowy na szkieletową? Prosiłabym o przesłanie szczegółowego planu domu - rzuty, przekroje itp. do wersji lustrzanej. Mój mail: aleksandra.grylewicz@vp.pl. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2021 o 14:18, Gość OlaKg napisał:

Dzień dobry,

wstępnie jestem zainteresowana projektem domu Karolina w wersji lustrzanej. Czy jest opcja zmiany metody budowy na szkieletową? Prosiłabym o przesłanie szczegółowego planu domu - rzuty, przekroje itp. do wersji lustrzanej. Mój mail: aleksandra.grylewicz@vp.pl. Dziękuje i pozdrawiam.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Zmianę technologii na szkieletową można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość Ania

Witam, czy jest ktoś kto jest w trakcie lub po budowie domu, projekt "KAROLINA" na terenie Wielkopolski??

Chętnie obejrzymy wnętrza (w miarę możliwości) przed zakupem projektu.

Z góry dziękujemy za umożliwienie podglądu. W razie kontaktu proszę o wiadomość na maila:  banan95@onet.pl

Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OlaKg
Dnia 22.02.2021 o 09:42, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Zmianę technologii na szkieletową można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany.

Pozdrawiam

Sprawdziłam wszystkie katalogi (spam też) i niestety maila od Państwa nie otrzymałam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Witam, Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rzutów, zestawienia materiałów oraz kosztorysu na adres:  roza.behi.piekarska@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
11 minut temu, Gość Gość Karolina napisał:
 

Witam, Czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rzutów, zestawienia materiałów oraz kosztorysu na adres:  shab0@op.pl 

 

Pozdrawiam miłego dnia!! 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...