Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karolina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gość Ewelina napisał:

Witam. Czy jest możliwość przesłania wymiarów szczegółowych pomieszczeń do projektu Katolina (119m2 pow. użytk.). Jeśli tak, to będę wdzięczna za wysłanie na adres: estragowska@gmail.com

Z góry dziękuję, Ewelina

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W dniu 3.01.2020 o 18:39, Gość Karolina bez garażu napisał:

Witam serdecznie. Czy istnieje możliwość zakupu projektu KAROLINA BEZ GARAŻU?. Taka wersja by mnie interesowała.

Pozdrawiam, Anna.

Dzień dobry,

nie posiadamy wersji projektu Karolina bez garażu natomiast do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany.

Są na to dwa sposoby: u Nas w Pracowni przed zakupem projektu lub na etapie adaptacji po zakupieniu wersji katalogowej projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

jestem zainteresowany zakupem projektu domu "Karolina". Czy byłaby możliwość przesłania szczegółowych rzutów projektu wraz z wymiarami pomieszczeń? Informacje o szczegółowych wymiarach są mi niezbędne ponieważ z uwagi na wąską działkę niezbędne będzie wykonanie adaptacji. Jeśli jest możliwość przesłania rzutów pomieszczeń obu kondygnacji to będę wdzięczny za ich przesłanie na adres e-mail: khsekowski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Kamil napisał:

Dzień dobry,

jestem zainteresowany zakupem projektu domu "Karolina". Czy byłaby możliwość przesłania szczegółowych rzutów projektu wraz z wymiarami pomieszczeń? Informacje o szczegółowych wymiarach są mi niezbędne ponieważ z uwagi na wąską działkę niezbędne będzie wykonanie adaptacji. Jeśli jest możliwość przesłania rzutów pomieszczeń obu kondygnacji to będę wdzięczny za ich przesłanie na adres e-mail: khsekowski@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Jakub

Dzień dobry,

Jesteśmy zainteresowani projektem Karolina, w związku z tym proszę o przesłanie szczegółowego planu domu i większej ilości informacji na maila: me@byjakub.com

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Jakub napisał:

Dzień dobry,

Jesteśmy zainteresowani projektem Karolina, w związku z tym proszę o przesłanie szczegółowego planu domu i większej ilości informacji na maila: me@byjakub.com

Pozdrawiam

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dluigi

Witam!

Ja również chciałem poprosić o szczegółowe materiały dot. Karoliny V, oraz Hawany i Hawany 3. Zastanawiamy się nad tymi projektami. Adres jacoo@wp.pl

I jeszcze pytanie o orientacyjny koszt budowy Karoliny V ?

Pozdrawiam   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Dluigi napisał:

Witam!

Ja również chciałem poprosić o szczegółowe materiały dot. Karoliny V, oraz Hawany i Hawany 3. Zastanawiamy się nad tymi projektami. Adres jacoo@wp.pl

I jeszcze pytanie o orientacyjny koszt budowy Karoliny V ?

Pozdrawiam   

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Koszt budowy domu będzie zbliżony do projektu Karolina IV.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres balczenkow@wp.pl

Czy można poprawić parametry na NF40?

dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość joanna napisał:

Witam, jestem zainteresowany zakupem Państwa projektu Karolina, bardzo proszę o wysłanie wszystkich dostępnych materiałów dot. tego projektu na adres balczenkow@wp.pl

Czy można poprawić parametry na NF40?

dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Każdy projekt z naszej oferty może zostać dostosowany do wymagań NFOŚiGW dla domów energooszczędnych.

Decyzję o budowie domu energooszczędnego najlepiej podjąć na etapie adaptacji. Architekt adaptujący projekt gotowy może zaproponować szereg rozwiązań energooszczędnych, których spełnienie daje gwarancję komfortowego użytkowania, przy zapewnieniu oszczędności.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Paulina napisał:

Dzień dobry, poproszę o wysłanie dokumentów i szczegółowych informacji na temat projektu Karolina, Karolina II i Karolina VI na maila p.wyszomierska@gmail.com. Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały dotyczące projektu Karolina oraz Karolina II zostały wysłane na podany adres. Projekt Karolina VI jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy za około miesiąc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o przesłanie rzutów projektu '"Karolina" wraz z wymiarami pomieszczeń. Jestem zainteresowany zakupem jednak prawdopodobnie projekt będzie wymagał adaptacji z racji specyficznej działki. 

Adres : krog.tomasz@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Tomek napisał:

Witam.

Proszę o przesłanie rzutów projektu '"Karolina" wraz z wymiarami pomieszczeń. Jestem zainteresowany zakupem jednak prawdopodobnie projekt będzie wymagał adaptacji z racji specyficznej działki. 

Adres : krog.tomasz@gmail.com

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...