Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
witam jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami poszczególnych pomieszczeń wraz z szerokością holu głównego i holu w części sypialnej. Mój adres: katarzyna.chmielewska@geis.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 22:19, Gość kasia napisał:

witam jestem zainteresowana kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami poszczególnych pomieszczeń wraz z szerokością holu głównego i holu w części sypialnej. Mój adres: katarzyna.chmielewska@geis.pl

Dzień dobry,

rysunki zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami poszczególnych pomieszczeń wraz z szerokością holu głównego i holu w części sypialnej. Mój adres: jaro150@op.pl dziekuje i pozdraiwam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Jarek napisał:

Witam jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Proszę o przesłanie rysunków z wymiarami poszczególnych pomieszczeń wraz z szerokością holu głównego i holu w części sypialnej. Mój adres: jaro150@op.pl dziekuje i pozdraiwam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel K.
Witam serdecznie. Jestem zainteresowany projektem dakota mam tylko problem i dylemat co do wersji więc proszę o przesłanie szczegółowych planów wersji V, VI oraz VII. Adres e-mail d_ani_el@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwester
Witam Serdecznie, proszę o przesłanie rysunków z wymiarami projektu Dakota V na adres strongman24.06.86@gmail.com. Dziękuję za rysunki projektu dakota IV ale żona jest nie zdecydowana i chciałbym jej pokazać porównanie. Mam takie pytanie czy można ten projekt wykonać w technologi szkieletowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2019 o 21:24, Gość Daniel K. napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany projektem dakota mam tylko problem i dylemat co do wersji więc proszę o przesłanie szczegółowych planów wersji V, VI oraz VII. Adres e-mail d_ani_el@wp.pl

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Sylwester napisał:

Witam Serdecznie, proszę o przesłanie rysunków z wymiarami projektu Dakota V na adres strongman24.06.86@gmail.com. Dziękuję za rysunki projektu dakota IV ale żona jest nie zdecydowana i chciałbym jej pokazać porównanie. Mam takie pytanie czy można ten projekt wykonać w technologi szkieletowej.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ania
witam Serdecznie, interesuje mnie projekT Dakota V, a własciwie Dakota po prostu, ale z modyfikacja do 5 pokoi plus salon, czy któreś mniejsze Dakoty tak Panstwo przerobiliście? Lub czy w Dakocie V pokoj rekreacyjny moznaby bylo przerobić na cos a la gabinet/pokoj dla gosci, czyli mniej oszklone ściany od strony korytarza i salonu... poprosze takaze o wymiary pomieszczen, dziekuje andzia3@poczta.onet.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość ania napisał:

witam Serdecznie, interesuje mnie projekT Dakota V, a własciwie Dakota po prostu, ale z modyfikacja do 5 pokoi plus salon, czy któreś mniejsze Dakoty tak Panstwo przerobiliście? Lub czy w Dakocie V pokoj rekreacyjny moznaby bylo przerobić na cos a la gabinet/pokoj dla gosci, czyli mniej oszklone ściany od strony korytarza i salonu... poprosze takaze o wymiary pomieszczen, dziekuje andzia3@poczta.onet.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Na etapie adaptacji można przerobić pokój rekreacyjny na gabinet. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata
Witam! Czy można by było zrobić część dzienną i sypialnianą szerszą o 1-1,5 m, czyli w sumie dom na szerokości zyskał by 2-3m? jeśli chodzi o dach to kąt musiał by zostać zmieniony na 30 stopni bo takie mamy warunki zabudowy, czy można by prosić jakąś symulacje jak w takiej sytuacji miały by sie proporcje budynku, czy nie zaburzyło by to wyglądu zbyt mocno? potrzebuje jeszcze wymiary pomieszczeń, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata
chodziło oczywiście o największą Dakote, prosze sie ze mna kontaktowac na adres swietojanska71@gmail.com. Jak wygląda zamawianie projektu, co muszę przygotować?pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Renata napisał:

Witam! Czy można by było zrobić część dzienną i sypialnianą szerszą o 1-1,5 m, czyli w sumie dom na szerokości zyskał by 2-3m? jeśli chodzi o dach to kąt musiał by zostać zmieniony na 30 stopni bo takie mamy warunki zabudowy, czy można by prosić jakąś symulacje jak w takiej sytuacji miały by sie proporcje budynku, czy nie zaburzyło by to wyglądu zbyt mocno? potrzebuje jeszcze wymiary pomieszczeń, pozdrawiam

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić takie zmiany do projektu. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. Możemy podzielić zakres prac na projekt koncepcyjny z wizualizacjami i projekt techniczny natomiast nie wykonujemy bezpłatnie wizualizacji projektu. Projekt można zamówić telefoniczne lub przez formularz na stronie internetowej. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Agata
Dzień dobry, czy nad garażem można zorganizować niewielki strych? Czy można wtedy wstawić tam choć jedno okno połaciowe? Będę wdzięczna za przesłanie zwymiarowanych planów: agatkapp@gmail.com. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Agata napisał:

Dzień dobry, czy nad garażem można zorganizować niewielki strych? Czy można wtedy wstawić tam choć jedno okno połaciowe? Będę wdzięczna za przesłanie zwymiarowanych planów: agatkapp@gmail.com. Z góry dziękuję.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Przestrzeń na strychu wynosi około 1 m w najwyższym punkcie i jest zbyt mała by wykorzystać ją na cele gospodarcze. Konstrukcja stropu nie przewiduje obciążeń użytkowych. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...