Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość lanulek

Chciałabym skontaktować się z kimś kto wybudował bądź jest w trakcie budowy domu Dakota V. Najlepiej z Pomorza, ale mile widziani są wszyscy. Proszę o kontakt priv na lanulek@gmail.com. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Sylwek

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie zestawienia materiałowego/przedmiaru robót lub też kosztorysu dla projektu Dakota V w odbiciu lustrzanym na adres mailowy sylweklowicz@gmail.com.

Dziękuje

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gość Sylwek napisał:

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie zestawienia materiałowego/przedmiaru robót lub też kosztorysu dla projektu Dakota V w odbiciu lustrzanym na adres mailowy sylweklowicz@gmail.com.

Dziękuje

Pozdrawiam,

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Matylda

Dzień dobry,

Jestem zainteresowana projektem Dakota Va (lustro) . Mam pytanie czy jest możliwość zlikwidowania pokoju rekreacyjnego a w jego miejsce umieszczenie jadalni ? Chodzi mi głównie o słup znajdujący pomiędzy salonem a pokojem rekreacyjnym. Czy jest możliwość zlikwidowania tego słupu ? Drugie pytanie czy jest możliwość wyrównania części salonowej (szerokość) do części mieszkalnej ? 
 

pozdrawiam

mail: matylda.mylka@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Matylda napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowana projektem Dakota Va (lustro) . Mam pytanie czy jest możliwość zlikwidowania pokoju rekreacyjnego a w jego miejsce umieszczenie jadalni ? Chodzi mi głównie o słup znajdujący pomiędzy salonem a pokojem rekreacyjnym. Czy jest możliwość zlikwidowania tego słupu ? Drugie pytanie czy jest możliwość wyrównania części salonowej (szerokość) do części mieszkalnej ? 
 

pozdrawiam

mail: matylda.mylka@gmail.com

Dzień dobry,

można przesunąć słup tak aby znajdował się w ścianie przy spiżarni. Nie zalecamy całkowicie usunąć tego elementu, wymagałoby to znacznego zwiększenia przekroju podciągu. Można poszerzyć część dzienną. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Dakota 5a Lustro

Dzień dobry 

proszę o wysłanie dostępnych materiałów dotyczących dakota 5a -LUSTRO (wysokość pomieszczeń oraz wymiarów) 

Na adres dblat1@gmail.com

Dziękuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Miłosz napisał:

Dzień dobry,

Proszę o przesłanie dostępnych materiałów dla projektu DAKOTA V (lustro) na adres sayaliuso@gmail.com

Proszę przy okazji o podanie kosztów za ew. kosztorys.

Pozdrawiam,

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego w cenie: 74zł + koszty wysyłki, do stanu wykończonego  305 zł + koszt wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry

czy mogę prosić o przesłanie na adres witold.motyka@wp.pl

-szczegółowy rzut i przekrój budynku DAKOTA V i IX

-obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf  DAKOTA V i IX

dziękuję ślicznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Witek napisał:

Dzień dobry

czy mogę prosić o przesłanie na adres witold.motyka@wp.pl

-szczegółowy rzut i przekrój budynku DAKOTA V i IX

-obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf  DAKOTA V i IX

dziękuję ślicznie

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...